Skocz do zawartości

FREE: Nasz Team potrzebuje Ciebie!


Gość Kuna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Młody i ambitny zespół, pracuje nad projektem gry crpg. Ludzi odpowiedzialnych za scenariusz, dialogi, programowanie już mamy, jednak brakuje grafików. Jeżeli chcesz sprawdzić swe umiejętności pracy zespołowej i nabrać ciekawych doświadczeń ZAPRASZAMY!

Co musisz umieć? Właściwie każdy grafik się przyda. Wprawdzie mamy już jednego grafika 2d i dwóch szkicowników, jednakże potrzeba nam grafików 3D. scenariusz intra ze wszystkimi bajerkami juz jest, brakuje tylko magika co zna się na renderach 3d ;) Grafikami 2d rowniez nie pogardzimy. Jestesmy otwarci na KAZDA WSPOLPRACE.

Nasz zespol czeka na ciebie.

Kontakt:

GG: 4645405 - Marek

 

Moje gg to 1877481.

 

Peace & Love!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wiecie napisal to kuna wiec on nic przybliżonego nie napisał.Mamy szkice które będą zamieszczone na stronie internetowej która powstaje.Kładziemy duży nacisk na zdarzenia atmosferyczne.Na stronie znajdą się także opowiadania przybliżające historie bohatera.

KONKRETY:

-Gra będzie na płatnym silniku torque który jest już używany w innych projektach.

-Będziemy Kładli duży nacisk na zjawiska fizyczne w grze i na zjawiska atmosferyczne

-KLIMAT (postnuklear

Nie mamy programistów każda pomoc sie przyda.Graficy 3d i 2d są poszukiwani.W sprawie współpracy kontaktujcie sie na GG ze mną.Numer: 4645405

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej myślcie - ludzie nie przyjdą do Was tylko dlatego że robicie... liczycie na naiwność? czy jak?

Do tego robicie amatorsko grę crpg w klimatach postapokaliptycznych... brawo za idywidualność Panowie !!:P ale wytłumaczcie mi dlaczego miałby ktokolwiek pójść do Was (nowonarodzonego projektu o którym nikt nic tak po prawdzie nie wie) a nie naprzykład do Burżuazji, która jest już conieco więcej znana i raczej ma większe szanse na przetrwanie niż Wasz projekt.

Konkurencja polega na tym żeby pokazać ludziom dlaczego lepiej przystąpić do Was niż do kogokolwiek innego. Bo zareklamowanie się tylko potwierdzeniem istnienia jest żenujące.

 

wytrwałości w pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kefir sądzisz że burzuazja była odrazu znana.Burzuazja tez jest nowatorskim projektem.Dopiero od tygodnia ze sobą jestesmy i juz mamy szkice prawie gotową stronę internetową.Czy ty kefir wogule czytales wywiady burzuazja.Na początku było ich 3 , czy 4 i9 tak zaczynali.I doszli do nich graficy bardzo dobzi tacy jak hatred (respekt).To nie jest żenujące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Gra będzie na płatnym silniku torque który jest już używany w innych projektach.

My tez pracujemy na TGE, wydaje mi sie ze powinnismy porozmawiac na GG (programisci) i wymienic sie doswiadczeniami, dokami.

Moje gg: 6949428

 

Kiszka - nie zaczynajcie szukac ludzi nie majac strony (nie majac nic do pokazania)

 

Tydzien , to jest bardzo mlody projekt, ciekawi mnie to czy jest to pierwszy Wasz projekt , a jak jest interesuje mnie to dlaczego Ludzie nie chca zdobywac w "inny" sposob doswiadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiszka - ja nie krytykuje Twojego projektu tylko sposób reklamy.

Są dwie firmy jedna znana z już jakąś "renomą" a druga nówka, jedna ma coś do pokazania i zaoferowania druga nie , no i obie chcę ludzi. Moje pytanie do której byś poszedł? Proste że do tej o której coś wiesz.... Więc młody dopiro rozwijający się projekt powinien szukać ludzi wystawiając kart na stół - pokazując wszystko co może kogoś przyciągnąć.

Ja jako rysownik gdybym miał wybierać to poszedł bym do tego bardiej zaawansowanego projekty z prostej przyczyny - aby zaistnieć.

I racja że burżuazja nie była odracu znana tak jak i parę innych projektów, ale wież mi że zebranie odpowiedniej grupy zaangarzowanych osób to największy problem w tej dziedzinie, bo wszystko inne się da zrobić - ludzie muszą przyjść sami.

Wy narazie nie pokazaliście nić, nie opisaliście nic ciekawego, i nie przedstawiliście idei (no oprócz dwóch słów : crpg, postapo - to stanowczo za mało)

Swoją drogą to jedna rada, jako że młode zespoły nają tendencję do zanikania - rozważ może przyłączenie się do Kolosa i zobacz jak się to robi od środka- wtedy nabierzesz niezbędnego doświadczenia do własnego projektu.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam wszystkim powiem jedno: NIECH SIĘ ROZWIJA POLSKI PRZEMYSŁ, o! Brawa dla autorów projektu. Sam bym się przyłączył do zespołu, ale mam jeszcze szkołę na głowie (do tego ostatni rok w gimnazjum i średnią trzeba wybierać), a i z grafiki to znam obsługę tylko Gimpa, Xary, Photoshopa, 3ds maxa i Blendera (o, i jeszcze flash-a) :) Sami widzicie, że nie mogę się do was przyłączyć (a szkoda). Mogę za to zostać beta-testerem . :) Przyślijcie mi tylko wstępną wersję gry na e-maila, a ja już się towarem zaopiekuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kazdy mial stosunek, ze nam to sie nie uda, że nie ma sensu zabierać się za to bo i tak to jest skazane na kleske, postep byłby wstrzymany. Ludzie by żyli nadal w sredniowieciu i sadzili, ze ziemia jest centru wszech swiata. Jestesmy swiadomi, ze wiekszosc takich projektow ginie, ale sa takie, ktorym sie udaje, na przyklad wyzej wspomnianej Burzuazji.

Chcemy sprubowac wlasnych sil i dokonac czegos, nawet jezeli sie nie uda, to napewno zdobedziemy sporo doswiadczenia, nie tylko technicznego, ale i organizacyjnego.

 

Stawiamy na fabule ibedzie ona dosc oryginalna ;p Osobiscie juz zadbam o to :P Mamy wlasne Forum, strona powstanie, gdy to bedzie niezbedne.

Nie lubie pisac pustych deklaracji jaka to gra bedzie rewolucyjna itp, wiec wedlug mnie na strone jest za wczesnie, ale oczywiscie niedlugo powstanie i beda tam zawarte podstawowe informacje o grze i teamie.

 

Co do samego projektu, to robiac u nas masz szanse w znaczocy sposob wplynac na jego rozwuj, w burzuazji wiekszosc rzeczy jest gotowa.

 

Jak juz powiedzialem, jezeli ktos chce, niech pisze na moje GG: 1877481, wszyscy sa mile widziani.

 

Zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co z tą wersją beta gry - dacie, czy nie?

nie wiem czy to pytanie jest skierowane bezposrednio do mnie , czy do Autora watku, ale chyba nie zaszkodzi odpowiedziec ;)

 

Nie wiem jak dobrze mozna nazwac ta wersje gry:

- SystemRP jest uproszczony (projektujemy z niego Demo)

- Wszystkie Umiejetnosci, Kompetencje, przedmioty beda wystepowac w malej liczbie (porown. z tym co bedzie w pelnej wersji)

- Wystapi tylko kilka lokacji (w pelnej wersji jest ich kilkanascie razy wiecej)

- Jest to wersja OPARTA na lekko zmodyfikowanej wersji TGE (a pelna wersja bedzie na MOCNO ZMODYFIKOWANEJ wersji TSE)

 

Bedzie to demo w pelni grywalne, aczkolwiek bedzie mialo o wiele mniej mozliwosci niz to co bedzie w pelnej wersji. nie nazwal bym tego beta, alpha... poprostu pokaze ono mozliwosci TGE (bez modyfikacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, intoxicate. Oto przecież mi chodziło: wersja próbna gry, by ocenić jej zalety i wady (przede wszystkim wady) i wysłać swój komentarz do autora. Chociaż ja też bym tak tej wersji nie nazwał :). Dręczy mnie tylko jedno pytanie: Czy Ty odwołujesz się do Burżuazji, czy do projektu autora wątku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Dzięki. A teraz coś do Tomura - nie dziw się, bo tak powinno być: jest głośno i może w końcu jakiś polski projekt wypali i Polska znów będzie górą :) (po takich grach jak Painkiller czy Gorky Zero zacząłem wierzyć w ten kraj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Dzięki. A teraz coś do Tomura - nie dziw się, bo tak powinno być: jest głośno i może w końcu jakiś polski projekt wypali i Polska znów będzie górą :) (po takich grach jak Painkiller czy Gorky Zero zacząłem wierzyć w ten kraj)

 

Nie dziwię się, ba byłem nawet świadkiem powstania B. i upadku innych projektów. Patrząc z perspektywy to świat jest bardzo mały a światek twórców gier jeszcze mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze kilka, męczących mnie pytań (ktoś może mi na nie odpowiedzieć?) - Ile będzie kosztowała Burżuazja w pełnej wersji? Czy będzie tam dostępny tryb Multiplayer? Jakie są przewidywalne ograniczenia wiekowe?. Czytałem całe FAQ ale nie znalazłem tam odpowiedzi na te pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze kilka, męczących mnie pytań (ktoś może mi na nie odpowiedzieć?)

Takie pytania najlepiej zadawac na naszym Forum ( http://www.burzuj.svx.pl ), szybko otrzymasz odpowiedz.

 

le będzie kosztowała Burżuazja w pełnej wersji?

W ostanim wywiadzie rozpisywalem sie na ten temat.

Bedziemy sie starac by gra nie kosztowala duzo, ale od nas to juz nie zalezy.

 

[

Czy będzie tam dostępny tryb Multiplayer?

Tryb multiplayer jest planowany jako DODATEK do gry , po jej wydaniu.

 

Jakie są przewidywalne ograniczenia wiekowe?.

Zalezy od QA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmujcie sie, mozecie sobie spamowac ;P

Btw, potrzeba mi teraz bardzo graqfikow 2D, ogloszenie jest ciagle aktualne :)

Aha gra jest FREE tak jak w temacie :] To ma byc porzadna darmowa gra rpg wzorujaca sie na grach fabularnych. Uzyskalismy zgode autorow Neuroshimy na wykorzystanie ich mechanizmu gry. Jestesmy teraz w trakcie konwersji ich systemu na potrzeby komputerow PC. Gra wyjdzie na systemy: GNU Linux i MS Windows. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności