Skocz do zawartości

wizualizacja - dom jednorodzinny


Mirkowaty

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu domek jednorodzinny :] chyba nawet podobny do wcześniejszego. Ale co ja poradzę jak dostaje takie zlecenia :P postaram się później dorzucić inne widoki. Pozdrawiam Mirek

 

final render stage1(render 2,5h, 1200x800, Athlon 1.33) reszta to photoshop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zarzuc jakiegos noise'a na dach - za jednolity

po co dales efekt interlace [telewizor] ? czyzbys tak chcial zniwelowac efekt jednolitych powierzchni? :)

 

a ja moglbym sie czepic nienaturalnie swiecacyhc(tzn odbijajacyhc swiatlo kolumn przy drzwiach). i mozna poznac co jest wkomponowane a co nie, ale ogolnie ok

 

ale ogolnie to sie nie znam:D

 

peace

 

przy b. ostrym sloncu w realu to te kolumny by odbijaly jeszcze wiecej slonca... a to ze tak ostrego slonca w tej scenie nie ma to juz inna sprawa...

 

 

pomimo wszystko wiz naprawde ladna... a czepianie sie w stylu "brak kwiatkow w gornych oknach" jest chore...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wszystkie uwagi jutro a właściwie to już dzisiaj postaram się wrzucić następne widoki już bez efektu poziomych lini (hehe taki eksperyment) nie opublikuje niestety ustawień V-raya nie wiem skąd ta prośba praca była wykonana w finalu i wyraźnie to zaznaczyłem :/. Przyznaje się do błędu z barierka wchodząca w ścianę ale w sumie nie miałem dobrego pomysłu na jego rozwiązanie. Co do zbyt sterylnych ścian to jest to wizualizacja komercyjna i nie wiem czy ktoś wcinał kiedyś klientowi pobrudzony budynek :P

Pozdrawiam i dziękuję za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swirek nie wiem co jest z twoim poczuciem humoru , ale jak dla mnie to ta wypowiedz

"Do czemo mozna sie do czepić to ze na 2 górnych oknach nie ma kwiatów " byla tylko zartem od strony hcpiter666'a

 

poczucie wlaczone.dziala:) tylko czasem mam wrazenie ze ludzie za wszelka cene chca cos napisac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli poszukujecie kogos kto profesjonalnie wykona wasze demo reel, bardzo prosze o kontakt ze mna :) moj e-mail to: [email protected]

JEzeli skontaktujecie sie ze mna i zdecydujecie sie aby wykonano dla was demo reel distaniecie ode mnie kod promocyjny, ktory upowaznia do 20% znizki...

Napiszcie a podam wam dokladny adres strony na ktorej bedzie wszystko dokladnie wyjasnione...

Nie wazne czy ma to byc demo reel dla aktora, grupy muzycznej czy malarza... polecam! :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności