Skocz do zawartości

Moment krytyczny: "Upadek"


Rekomendowane odpowiedzi

Bedzie to ujecie na rzucajaca sie w samobujczy skok kobiete... Calosc bedzie osadzona w orientalnej gluszy. Bohaterka skacze w nurt wodospadu. Oddajac swoje zycie toni wodnej. (zmiana tematu byla podyktowana zmiana koncepcji, wczesniej byla futurystyczna wizja skoku z budynku, jednak wydaje mi sie ze to bedzie lepsze)

 

Co dzien bede wysylal kolejne updaty pracki, wiec wchodzcie ogladajcie i oceniajcie oczywiscie.

 

Dzieki za opinie czy temat wydaje sie byc ciekawy i kontynuowac go wlasnie w ta strone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisał andrzejp

Mam dwie wersje mojej pracy:

Pierwsza- czlowiek stoi na skraju przepasci i buja sie na jednym palcu jednej nogi

Druga- ze stoi jest na skraju przepasci i zaczyna spadac w dol

 

do drugiej wersji twojej pracy: to nie ma być animacja więc na jednym renderze nie może stać na skraju przepaści i na tym samym spadać w dół

 

ogólnie fajnie, zobaczymy co zrobisz, powodzenia w bitwie, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać zacząłem od twarzy. Myśle że skącze ją za jakieś dwa dni. Jendak już załączone screeny dają pogląd w jaką strone bede szedł.

 

Mam nadzieje że wam się spodoba, no i czekam na jakieś uwagi.

 

 

Pozdro All

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - moim skromnym zdaniem - szkoda twojego, jak widać, niezłego talentu na tak denną i oklepną wersję zadanego tematu - spadanie, ciosy krytyczne czy też kupa w wc - jak dla mnie - totalny brak pomysłu...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie koncze robotke nad czesciami twarzy. Jeszcze wymagaja drobnych korekt ale jak na pierwszy raz to chyba zle nie wychodzi. Najgorzej sie mecze jak widac nad nosem... Jutro w nocy dalszy update, wiec zagladajcie na stronke.

 

 

Pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś dziwne fałdy na policzkach, i nos wgnieciony. pokaż siatkę, myślę że być może masz źle ułożoną na policzkach.

Teraz rzucilem glowe + siatke z tej samej pozycyji powinno byc widac wiecej.

A tak wogole to znaczacy update twarzy. Jeszcze wymaga podociagania niektorych lini, metoda prob i bledow, ale dam rade :)...

 

Dzieki za wpis i narazie...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... wiesz co, poogladaj moze siatki glow (te naprawde dobre). Niezle siatki sa w ostatnich mini-bitwach. Naprawde warto - siatki ucza pewnych zdrowych nawykow w ukladaniu vertexow, itd.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... wiesz co, poogladaj moze siatki glow (te naprawde dobre). Niezle siatki sa w ostatnich mini-bitwach. Naprawde warto - siatki ucza pewnych zdrowych nawykow w ukladaniu vertexow, itd.

 

pozdrawiam

Dzieki za rade, przydalo sie. Nastapil lekki postep co do ostatniego updatu. No juz teraz moja glowa przypomina kobiete a nie co ostatnio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wlasnie skaczylem prace nad glowa :) (wreszcie) Efekt koncowy jest niezly zwazywszy ze robilem to pierwszy raz. Prosze jeszcze o ocene jak wam sie podoba. Do tego jeszcze w pozniejszym czasie przyjda teksturki wiec i makijaz bedzie :) Pozdro 4all 3d maniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nos i jego okolice - przydało by sie nad nim popracowac ... troche bugów wyłazi i kształt jakiś mało przekonywujący ....daj jescze jakies inne ujęcia to bedzie można lepiej ocenić ...

 

Wlasnie poprawilem tak jak mowiles okolice nosa i oczu, wiem ze jeszcze bede musial pozniej popracowac nad tym troszke wiecej... jednak bede to robil w przy okazji tworzenia wlosow i nakladania teksturek, zaopatrzylem sie juz w dobry pluginek do tego (ale wiecej w pozniejeszym czasie :)) Narazie eksperymentuje sobie.

 

Co wiecej moja kobitka :) juz ma rece (przynajmniej czesciowo), reszta jest zaslonieta (tzw. cenzurka) gdyz narazie pracuje nad nimi :P...

 

PS. Jeszcze troszke to moja dziewczyna bedzie zazdrosna o ta komputerowa dziewczyne Bo zaczynam spedzac z nia duzo czasu, w szczegolnosci wieczory ;)...

 

Pozdro all i dzieki za konstruktywne uwagi :) ktore zawsze sie przydaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wam sie podoba to co narazie zrobilem, jak chodzicie to napiszcie cosik, jak moj projekcik sie podoba. . .

 

No a moja postac wzbogacila sie, oj wzbogacila sie. Nawet nie wiedzialem ze na to trzeba poswiecic tyle pracy. :)

 

 

Pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na twoim miejscu poświęciłbym im jeszcze troszkę uwagi ;]

postaraj się mniej wpatrywać w blueprinty, a więcej przyglądać się krzywiznom w perspektywie, zaoszczędzisz sporo czasu i efekt będzie przyjemniejszy dla oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proporcje proporcje i jeszcze raz proporcje...

Teraz wydaje mi sie ze juz jest duzo lepiej co do proporcji no i moja kobieta nabiera ksztaltow tu i uwdzie :P

 

Kolejny update ze screenami z kazdej strony ciala, mam nadzieje ze w tydzien skacze moja kobiete. Bo czas zabrac sie za jakies fajne teksturki, bo takaa troche szara jest.

 

Pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stal sie koniec prac na juz cialkiem, no jeszcze tylko raczki zostaly. . . Teraz zaczynam robic teksturki. Planuje zeby zrobic fajny wzorek wokol oczu zeby mial to klimat nowoczesny z nutka fantasy, mam nadzieje ze dam rade. Nad kolorem wlosow jeszcze nie podjalem decyzji, narazie blond lub kruczo czarne (70%). . . A wogole to moja postac bedzie ubrana w zwiewna i przeswitujaca suknie, bedzie to super wygladalo, juz wiem o tym. . .

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że jeszcze masz wiele pracy przed soba :) Powodzenia. Bardzo dobry pomysł ! Zobaczymy co z tego wyjdzie!

Faktycznie sporo jeszcze przedemna ale jakos idzie, dobrze ze teraz sie zrobila brzydka pogoda wiec moze bedzie wiecej czasu na to, bo tak to za duzo na plazy sie siedzialo :P :D a nie robilo

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze teraz to juz wyglada jak babeczka i nawet powiem wiecej, fajna babeczka Teraz bede pracowal na fryzurka, wiec moze juz wieczorkiem pierwsze screeny sie pojawia Ciekawe jak to bedzie wychodzic :)

 

Pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yoł.. popraw stopy i poszerz chyba lekko bioderka... a tak to jest całkiem nieźle :) będzie ubrana podobnie jak na zamieszczonej referce? mniami:)

Bedzie na pewno w tym stylu co na zdjadku :P A jak narazie mam probne rendery twarzy z wlosami. Troche to smiesznie wyglada ale juz daje pogladzik jak to bedzie wygladalo.

 

Pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze screnn, z detalami ubrania, do tego dojdzie jeszcze przepaska w pasie, ale narazie jest cos takiego. . . za dwa dni powinny byc juz screeny z teksturkami, gdyz szukam ciagle referkow do tekstur, co nie jest latwym zadaniem ;( Jesli znacie dobre stronki z takimi rzeczami nie obraze sie jak cos byscie zaproponowali :P z gory dzieki

 

Pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cacy modelik , podoba mi sie takie wyraziste twarze to in plus

in minus to włosy wyrastają jakoś nie tak jak powinny, za mało ich tam jets w tym miejscu oraz wydaje mi sie powinny jakos bardziej wchodzic w skore. przemysl jescze. zaznczylem na załoczniku o so chosi.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cacy modelik , podoba mi sie takie wyraziste twarze to in plus

in minus to włosy wyrastają jakoś nie tak jak powinny, za mało ich tam jets w tym miejscu oraz wydaje mi sie powinny jakos bardziej wchodzic w skore. przemysl jescze. zaznczylem na załoczniku o so chosi.

pozdrawiam

Poprawilem to juz przedwczoraj ale nie umieszczalem tego z przeoczenia. Planuje jej zrobic dluzsze wlosy, ale to wszystko czas przyniesie.

Pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model bardzo ładny i w 100% popieram Hermana z pierwszych postów. Zmarnowany temat.

 

Model ładny pod względem modelingu nie pomysłu. Bo wygląda jak facetka która zaraz ma zamiar jeżdzić na kosmicznym windsurfingu, a potem iśc do międzygalaktycznego centrum handlowego w krainie Jet'a Jetsona. Te rękawiczki rodem z kreskówki Hanna Barbery:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego ze postac wyglada jak z jetsonow, to moze to tak wygladac, caly czas to wszystko jest w fazie modelowania. Zmienie to w jakis inny sposob... Jednak ostatnio mam troszke malo czasu gdyz pracuje w wakacje no i troszke malo czasu.... No ale teraz screen z wodospadu, z ktorego planuje zrzucic moja postac... Wydaje mi sie ze to bedzie dobry klimat do postaci.... Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalszy updacik terenu... 3 drzewka i mala traweczka... Planuje tu dodac wieksza trawke + w wodzie jakies fajne rosliny wodne nad wodospadem jakis fajny klimatyczny mostek z ktorego mozna by bylo zrzucic moja bohaterke :)... Zobaczymy jak to bedzie sie posowalo na przod... Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności