Skocz do zawartości

Gab2d, czyli - co ja tu robie?


Gab3d

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatek zanim zeskanuje cokolwiek z klasycznej grafki: szkic kumpeli (bardzo, bardzo szybki :D) :

 

panna1.jpg

 

Noi moja zabawa w kolorki (oczywiscie nie skonczone, masa bledow etc.. bla bla bla okolo 1,5godz cudowania mysza. W sumie pierwszy raz staram sie cos pokolorowac z samych kontur dodajac swiatlocien i caly stuff) :

 

a1.jpg

 

Niedlugo bedzie wiecej, jak zeskanuje to troche olowka i tuszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Z tym obramowankiem przy pomocy myszy moze byc problem.... no, ale sprobuje. Nie orientuje sie ktos czy w Niemczech lub Belgii sa tansze tablety? Opyla sie cos sciagnac ? Moze ktos chce? Za 10 dni sprzety bylyby u nas.

Co do twarzy to nie wiem czy sie podejme jej produkcji mysza... no chyba ze narysuje zeskanuje i obrobka w kompie.

Pozdro.

G3d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to z myszka sie meczysz?, nie lepiej narysowac na papierze i zeskanowac? ale i tak wyglada spoko, niezly do malowania, i wlasnie...malowania. Proponuje ten etap to zaczac jescze raz puki jeszcze ci sie chce. 1 Zapomnij, przynajmniej na razie o miekkich pedzelkach, wygladzanie to na koncu i ewentualnie. i swiatlo, ustal sobie konkretne zrodlo swiatla, nie takie centralne jak zdjecie z durnowatej cyfrowki, to wtedy pojdzie ci bez problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa. Dzis stalo sie cos pieknego :D Kumpel mojego brata wpadl do nas i kiedy zobaczyl moj rysunek, odrazu powiedzial ze to trinity. Co ciekawsze nie byla to klasyczna trinity, tylko aktorka ktora ja grala, jeszcze z dlugimi wlosami :D, a on ja rozpoznal :D Besss kitu ujzalem swiatelko w tunelu :D Jak dopadne skaner to wam pokaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności