Skocz do zawartości

Mini bitwa: Scena 3D: Wieża strażnicza


mkk3a

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym Was zaprosić do mini-bitwy - tych aktorzy nie wzieli udzialu w Bitwie3d i tych ktorzy wzieli – po prostu wszystkich. Scena ma przedstawiać wieżę strażniczą wg następujących zasad:

- niekoniecznie stuprocentowa zgodność z załączonym konceptem, ale podobieństwo powinno być duże (i odpowiadając na pytanie hcpiter666: możesz wykazać sie inwencją i urozmaicić scene innymi elementami)

- żołnierza nie jest obowiązkowy, więc pewnie i tak się za niego nie zabierze;

- może to oczywiste, ale napiszę: teksturować też trzeba

- jakieś tło, aby budynek nie wisiał w powietrzu (renderowane lub ze zdjęcia), z konceptu nie da sie wywnioskowac, w jakim terenie znajduje sie budynek, wiec moze to być Kamczatka, pustynia, tundra lub jeszcze inne krajobrazy;

- jeśli chcesz wziąć udział to daj mi jasno znać (mail, gg, post w tym wątku – obojętne jak).

 

Prace ukończyli:

- Busiu

- JunioR

- max_noob

- mkk3a (link do wątku w Finished 3D)

- Simple_man

- wizz

 

TERMIN UKOŃCZENIA: 16 listopada 2005 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 180
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no ok ...

 

zaczalem to robic nim powstala bitwa - ale chyba sie nie pogniewacie bo to moj moze 4/5 model w maxie. ok to tyle...zapraszam do udzialu

 

vertices:467

faces:386

 

czas: ok 5 godzin za przerwami na sranie, sklep, obiad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faworyt faworytem - ja sie bynajmniej nie poddam - btw to co zrobilem to z zalozenia low poly mialo byc - teraz widze ze daleko nie zajde wiec zaczynam od nowa...od jutro albo po jutra. a tylko pamietajcie ja w 3d jakies 2/3 tygodnie siedze;p ta bitwa ma mnie zmotywowac do odkrywania maxa;]

 

hcpiter666 : lepiej bedzie jak bedziemy sie opierali na koncepcie...ofkoz procz zolnierza

 

pozdro zapraszamy dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA - dzięki.

 

 

 

dobra , kilka desek zrobionych.

następny update to będzie już 80% finished.

 

ps. na drzwiach pod wentylacją jest okienko czy kartka? ja mam wrzażenie że tam gwoździe są wbite.

 

edit------------------------------------

dodaje kilka renderow reszta w nastepnym poscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde, ale luda sie zgłosiło :)

teraz juz na pewno nie jestem faworytem - ale to w koncu dobrze: bede miał wiekszą motywacje (gdyby nie Chveti, to pewnie bym miał modeling w 99%, ale chyba chyba jednak jeszcze dużo do poprawy jest)

no ale koniec tego gadania, czas na render (pierwszy po zmianie renderera ze scanline'a na v-raya :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra lecą kommenty ode mnie :D :

Młody - nie ma desek ;)

mkk3a - bardzo fajny początek

wizz - bardzo ładnie , daj jakiś większy render

Busiu - również ładnie , ten klimatyzator(?) na zewnątrz dopracuj , góra wieży chyba za niska (spróbój dopasować bipeda , musi mieć okno na wysokości bioder).A tak to super ;)

 

inne odpowiedzi:

Leleń - dzięki

wizz - dzięki

Busiu - dzięki , musiałem wstawiać śrubki bo tu nie ma na co detali dawać.Szczegółów będzie więcej bo później do portfolio close-upy porobie.

 

pozdr.

 

EDIT---------------------------

 

mkk3a - wypas :) myślę tylko że deski za równe i za dużo kamer a tak to nice.

Przez Ciebie będę musiał robić środek wieży....osz ty wrrrr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzicie tylko mkk3a zaczął coś grzebać w środku ..musiałem wnętrze otworzyć i w efekcie progres spadł do jakiś 85% :P Nakombinowałem się nad otwarciem w cholere bo miałem wszystko jako 1 obiekt (wieza + domek) Tutaj taki malutki updacik :Antena , to coś na wiatr (nie pamiętam nazwy) , kawałek środka.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JunioR - witam w minibitwie :) popraw nieco proporcje (wieza wydaje sie troche gruba), chyba ze to celowy zabieg ;)

 

z tym texturowaniem to równe szanse, bo prawie wszyscy mowią ze na tym etapie polegną, ja tez :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duży bump , zwiększ powtarzalność bo się trochę rozciąga.Deski tak nie wyglądają :P Spróbój znaleźć kilka zdjęć desek i z nich sklecić texturę.

 

u mnie textura wygląda tak jak w załączniku

 

EDIT----------------------

 

A tu tak się bawiłem z nieudanym efektem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przykroscia to musze powiedziec: nie moge wziasc udziala w mini-bitwie, czas mi nie pozwala za duzo pracy mam przy bitwie 3d nie zdaze.. mysle ze mnie nie pobijecie.. jeszcze raz sorki. Pozdrawiam i zycze milej zabawy oraz powodzenia wszystkim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności