Skocz do zawartości

Moment krytyczny: "Battlefield"


Rekomendowane odpowiedzi

No to ja tez sproboje swoch sil:) moze chociaz uda mi sie ukonczyc ta pracke, bo patrzac na to co juz pokazli inni uczestnicy to na podium raczej nie mam szans;P

 

No ale do rzeczy. Moja pracka bedzie przedstawiac jakis rozbity pluton siedzacy w okopie podczas gdy nadciaga na nich duzo liczniejsza armia wroga. No to narazie tyle:P z czasem napewno cos sie jeszcze dorzuce. Pracke chce utrzymac w klimacie II wojny swiatowej (armia wroga to niemcy na 100%). Chcialbym aby w pracce znalazly sie jakies czolgi, moze jakies samoloty no ale to wszystko zalezy od tego czy starczy mi miejetnosci i samozaparcia;)

 

Tak wiec zycze powodzenia wszytkim i sobie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość bl0ndynek

Zapowida się ciekawie. Głowa tego żołnierzyka pierwsz klasa :)

Ciekawe tylko czy dasz radę z resztą, ale powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Nio ładnie i fajny temat, życzę powodzenia. Jednak mam kilka zastrzeżeń, krawędzie hełmu są za grube, jak by hełm był z takiej grubej stali to złamał by kark żołnierzowi, troszeczkę za wysoki ten hełm. Troszeczkę popraw paczkę papierosów, wydaje mi się że to amerykański żołnierz, więc jak wiesz palono w tedy Lucky Strike, jednak od 1939 roku do 1945 wyszły 4 wersje opakowań, tak dla małego porównania to w 1939 Lucky Strike były takie beżowo zielone, no ale to tak na marginesie :D. Ogólnie nie mam pojęcia o czymkolwiek, a tym bardziej o organice, dlatego o głowie nic złego powiedzieć nie można, według mnie ładnie wygląda.

 

 

Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nastepny zolnierzyk:)

 

a co do postow to:

bl0ndynek---> dzieki stary. ciesz sie ze ci sie podoba

sartr, _kuba_, KLICEK, HEKTOR---> wszsytki uwago zostaly wziete pod uwage i poprawione:)

Hektor--> skoro mowisz ze Lucky Strike`i to i takie beda;P

JohnDoe3D-->masz racje nie pisze sie battlefiled tylko battlefield, mala literowka:P sorry;)

 

Edit:

troche pogrzebalem i zmienilem co nieco, teraz juz wyglada ok moim zdaniem(ta po prawej to ta zmieniona-tak dla nie wtajemniczonych;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za posty :) na prawde mi pomagaja

Artooro---> dzieki wielkie, jednak musze jeszcze popracowac troche nad organika

a tu zamieszczam poprawiny model drugiego zolnierza

P.s.

RA--> zeby moze i sa nie takie ale ich i tak nie bedzie widac dobrze bo te twarze beda ze trzy razy mniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z lonkiem, po pierwsze zejdzie ci na to więcej czasu niż musi, a po drugie komputer może się zbuntować jeśli wszystko będzie takie szczegółowe.

 

zrobiłabym większą buzię, bo tak nieśmiało troche ją otworzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG%5Dco do glowek to jest to moje 3 i 4 podejscie do organiki wiec chce sie z nich cos jeszcze nauczyc

no to dlasze rendery (a raczej jeden narazie;)) render przedsatwia czolg o nazwie Tiger. Gdy tylko przeczytalem ze sial on najwiekszy postrach wsrod amerykanow od razu sie za niego zabralem:).

narazie jest w nim duzo bledow ,nie bede ich wymienial bo duzo ich;) tak wiec mozecie sobie darowac sobie wytykanie ich po kolei, chyba ze macie jakies uwagi co do koncowego wygladu no to walcie smialo. i tak musze jeszcze dozucic pare dorbiazgow i bedzie spoko. aha i podkrelsam ze to moj pierwszy czolg

pozdr. my.php?image=rendertank48mu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

 

Nio fajnie że planujesz taką scenkę. No a teraz do czołgu oto błędy jakie puki co wyłapałem:

1.Pierwszy raz widzę coś takiego w tygrysie, takiego przodu tam nie ma!!!!!!

 

2.To powinno być cofnięte bliżej błotników przednich

 

3.za grube te krawędzie, za wysoko są otwory i za bardzo wysunięte i ta krawędź powinna być prosta a nie taka zagięta zaznaczyłem to cyferką 7

 

4.Za grube te krawędzie powinny być grubości 2 cm a ty tam masz 12 cm chyba

 

5.To samo co w 4 punkcie i trochę mniejsze i bardziej trójkątne to jest

 

6.ta krawędź nie powinna tak spadać, powinna być wyżej tył trochę obniż a to podwyższ

 

Nio temat wierzy to dzisiaj nie mam siły opisywać, za duże śruby. Jutro ci powiem co jest nie tak. Nio a co do scenki to może byś zrobił „Bastonge” i żołnierzy 101’st dywizji powietrzno desantowej. Nio ale to tylko mała taka moja sugestia :).

 

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak:

wiekszosc tych rzeczy juz poprawilem, bo to co pokazalem powyzej to jest wersja "beta"

a co do 1 punktu to chhodzi o to ze to takie dlugie czy ze wypukle?

ale dzieki z pare slow krytyki

pozdro

zarzucam jeszcz zdjacie prawdziwego "tigera"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Ja przepraszam jak kogoś czymś przytłaczam, staram się wam pomóc moją mizerną wiedzą. Leleń dzięki za zaproszenie ;). No a wracając do czołgu to w 1 punkcie jest za wypukłe i za niskie. Zdjęcie masz fajne, nie wiem jak mogłeś walnąć taką gafę. Poszukam w domu, gdzieś miałem monografię tygrysa, ale chyba już jej nie mam. Jak będzie to ci zamieszczę skany.

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

A więc prosto jak wstaję, to biorę się już do pisania :). Monografii nie znalazłem :( ale cuś tam w głowie jeszcze mam, mało że mało ale może się przyda na coś ;). Nio ale do rzeczy.

 

1. Cofnij to

 

2. Zwęzić

 

3. Te śruby wydają mi się za duże

 

4. To też jest za duże

 

5. Ten próg za bardzo wystaje.

 

Oraz popraw to co napisałem w poprzednim poście w punkcie 6 !! jest to ważne!

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dalsze poprawki:)

jeszcze jest pare bledow ale nie bede wszystkiego poprawial i robil go super realistycznie bo:

1) moj komputer tego nie przetrzyma

2) nie chce mi sie:D jeszcze masa modeli przede mna

no ale jak cos jeszcze znajdziecie nie tak to dajcie mi znac to ewentualnie poprawie

pozdr i respect dla HEKTORA:) za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko Ci sie robi ten czolg?:)

 

pytam bo jeszcze sie zastanawiam czy tez go nie zrobic (tygrysa lub pantere) u mnie w bitwie - na pierwszy plan :D

 

a idzie Ci niezle, masz duze wspracie od Hektora* wiec dasz rade !

 

powodzenia & pozdrawiam

Pionier.

 

 

* - ja tez tak chce jak bede robil czolg na pierwszy plan :D !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Matti teraz to ładnie wygląda :), popraw jeszcze te nachylenie dolnego pancerza i będzie coraz lepiej. Hehehe z tym respektem to przesada :), ale Dziękuję za dobre słowo. Nio a co do czołgu Pionier to proponuję Panterę bo to jeden z moich ulubionych :), nio i mam kupę opisów i rysunków do niego to się podzielę :). A w ogóle to zachęcam do modelowanie pojazdów bojowych :D własnych i tych jeszcze które nie powstały :D.

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...yyy... Żołnierz z tak ułożoną czapką i takim wyrazem wygląda albo jak Flip i Flap albo jakby przedchwilą dostał granatem ogłuszającym. Jak ktoś jest zły można to odczytać nietylko z brwii ale i z zaciśniętych ust. No i oczywiście jak leci na nich kupa wroga to ja bym dla bezpieczeństwa zapiął taśme od hełmu, w obliczu śmierci wszystko musi być zapięte na ostatni guzik żeby nie było kompromitacji w końcu trzeba umrzeć z klasą:P. No taka postawa pasuje do starego wilka wojennego Sierżanta który myśli sobie że już nietakie szarże odpierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamysl i model jak dla mnie w porzadku...tylko sam nie wiem jak chcesz pokazac tych zolnierzy (w sensie nastroju) beda to rozwscieczeni komandosi (berserkers a`la?) czy pogodzeni z sytuacja, i przewazajacymi silami wroga zapatrzeni w ziemie szeregowcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

W sumie mnie się wszystkie podobają miny tych żołnierzy. Skąd mamy wiedzieć że byli zrezygnowani jak nie napisałeś w jakiej miejscowości będzie scena? Nio ale czekam na tą niespodziankę :)

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na organice sie nie znam... więc nic nie powiem, mnie sie podobaja buźki, co do tomphsona..to tylko taka uwaga ze w zasadzie magazynek bebnowy nie był stosowany w US Army..tylko prosty pudełkowy na 32 naboje... jesli chodzi o czołg...to mam wrażenie ze cos z proporcjami jest nie tak...tak sie składa ze tez kiedys robiłem Tigera ...dla porównania podsyłam ci obrazki. Chodzi mi dokładnie o kształt wiezy...patrząc na bok wiezy w rzeczywistości wygladała ona inaczej niz u ciebie..i chyba jest odrobine za wysoka...ale moze to efekt ustawienia widoku. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Według mnie Thompson ładny, magazynek bębnowy był używany podczas wojny przez US Army tyle, że na Pacyfiku i teraz mamy problem, bo tam tygrysów nie było :P, dlatego zmień magazynek. A co do tygrysa to wiadomo, a i jeszcze główka… mnie się podoba.

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kolejny malutki apdejcik;) tiger moze i nie wyglada ale dla mnie jest juz skonczony i tak bedzie daleko na drugim planie wiec nie bedzie widac bugow.oraz jeszcze thompson ze zmienionym magazynkiem

pozdro

EDIT--> NIE NO DOBRA NIE JEST JESZCZE SKONCZONY WIDZE JESZCZE PARE STRASZNYCH BUGOW :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Ładny tygrys, ale już pisałem o nim, zobacz jak masz pochylony przedni pancerz. Kliment zamieścił ci ładnego tygrysa, zobacz wszystkie jego pochylenia pancerzy. Może Kliment jak możesz daj render z boku. Thompson wygląda lepiej, a co do tekstury to kolor jest dobry ale to co ona przedstawia to nie bardzo, ja nie wiem jak o teksturować taki kształt, jedyne co wiem to że to trudne :) ale powodzenia życzę.

 

 

Pozdrawiam!

P.S Czcionkę ustawiłem na Verdana a rozmiar jej to 2. Przynajmniej u mnie tak pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności