Skocz do zawartości

Moment krytyczy: "Trudna decyzja"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Postanowiłem jednak wytartować w bitwie, powalczyć dla przyjemności.

Scenka będzie przedstawiać bohatera (jakaś dziewczyna), na moment przed podjęciem decyzji o dokonaniu bądź nie mordu. Sytuacja dość szekspirowska, bohatera będą ciągnąć w dwie (odpowiednie i przeciwstawne) strony dwa ezoteryczne stworki ilustrujące dobrą i złą stronę natury człowieka. Zły stworek będzie wtykał boharce narzędzie zbrodni w rękę, dobra istotka będzie odciągać (bezskutecznie) bohaterkę ku wyjściu. Gradiencik dobro/zło postaram się jeszcze przyprawić oświetleniem i takimi tam.

Na koncept nie liczcie bo rysować nie umiem ;]

Nie ustaliłem jeszcze otoczenia i ofiary (rzeczy bardzo powiązane ze sobą). Szukam ładnego przykładu takiej sceny w sztuce. Narazie wymodeluję stworki i bohaterkę, w trakcie będę się zastanawiał na resztą.

Diabełek jest już rozpoczęty, w rozsądnym czasie go zamieszczę.

A więc wkraczam na wojenną ścieżkę, pozdrawiam wszystkich wojowników :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Styl na pewno nie będzie realistyczny, raczej będę starał się impresjonistycznie oddać tę chwilę.

Co do kształtu stworków i dziewczyny - stworki będą swoim wyglądem jak najdokładniej oddawać swoją naturę, czyli samo dobro/zło, zadbam też o ich ezoteryczność, aby było pewne że nie znajdują się w śiecie realnym, na tyle jednak wyraźne będą aby wyraźnie oddziaływać na dziewczynę. Ona sama będzie dość realistyczna, powinien wyjść z tego niebrzydki kontrast ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahaha dobre dobre leru ;] doceniam też to że specjalnie dla mnie się odbanowałeś :>

a wam wszystkim dzieki za słowa otuchy, też mam nadzieję że ukończę ;] jak by wyglądało podium złożone z samych czołgów :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły początek, mam nadzieje ze dalej tez Ci pojdzie tak dobrze, aczkolwiek przyczepiłbym sie do paru rzeczy:

- brak otworu w uchu

- klata jakoś tak dziwnie zarysowana, okrągła, strasznie wysoko, no i sutków nie ma

- ten nos mi nie pasuje, za bardzo świnski, za blisko oczu a za daleko ust, no i ma grymas taki jakby miał zaraz kichnąć

ale poza paroma małymi niedociągnieciami jest wspaniale. jakiej wielkosci mniej wiecej bedzie ten stworek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie mogę, co japoradzę, że tak wyglądam :>

a teraz do rzeczy :]

są dziurki w oszach tylko na tym ujęciu ich nie widać

klata dziwna, no cóż, z chęcią zobaczyłbym jakiegoś prawdziwego diabełka stróża abym mógł sprawdzić jak to wygląda w rzeczywistości :P A sutki .... mam teraz większe (dosłownie i w przenośni) zmartwienia niż ... sutki :D

a cała postać ma gryźć i być pełna nieprawidłowości. To jest bardzo zły i nieludzki diabełek i na pewno by się zdenerwował gdybym go obraził ludzką pięknością :>

Wielkość jest właściwie fundamentalną informacją, teraz planuję aby miał 1/4 max 1/3 wysokości dziewczyny w stanie wyprostowanym, a w scenie będzie bardziej zwinięty i .. będzie latał ;] tak, skrzydełka jutro wymodeluję.

No ale dzięki wam za komenty, ładnie wyglądają ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he sluchaj Ani C

a kiedy nie słucham :P

ten nos troche swinski sie wydaje

ojej, ale powiedz mi czy wygląda na dzieło przypadku? :>

 

Nielot - że tak spytam, po co siatka 0_o

dzięki Predator za słowa otuchy, idę go pomęczyć. Ale myślami już jestem przy aniołku ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności