Skocz do zawartości

Kryształy Lorien-scenariusz i zasady


Willow

Rekomendowane odpowiedzi

Kopnął mnie zaszczyt zostania głównym scenarzystą Kryształów Lorien:) Na tym poście będziemy rozwiązywać problemy związane z zasadami i scenariuszem jak również stroną www jeśli powstanie:). Na początek chciałbym poznać członków zespołu i dowiedzieć sie paru rzeczy:

1. Czy masz jakieś doświadczenie w Warhammerze i jak długo?

2. Czym bym się najchętniej zajmował w projekcie?

3. Pomysł na scenariusz:)(ogólny opis w paru zdaniach)

 

Tutaj przedstawiam krótki wykład o świacie warha i opis postaci mojego pomysłu.Jak się wam spodoba to ją rozwine, jak nie to poszukamy czegoś innego:)

ftp://klawisz:[email protected]/opis.doc

Powiedzcie co o tym sądzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 148
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czesc :)

 

sorka ze tak wtracam ... ale nie wiem kto jest odpowiedzialny za skladnanie tego wszystkiego w calos ... Ale wiem mniej wiecej jak to robicie z jaka pomoca :) wiem ze tajemniczo :o

 

ale potrafie robic prefarby , wady itp

 

Mam tez wyskoka znajmosc programow typowo maperskich typu : worldcraft !

latwiej tym programem bedzie zrobic mapki i nalozyc textury !

 

pozatym postacie mozna pierw wrzucic do milkshapa otexturowac (owiele latwiej i przyjemniej :) ) i potem wrzucic albo do prefarba albo zapisac w postaci mdl

 

jak chcecie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem krótki artykuł o rozszerzeniu zasad dotyczących tarczy.

http://www.felav.republika.pl/zasady.doc

Wejdźcie, przeczytajcie i zadecydujcie czy mamy użyć tych zasad czy starych przedstawionych w podręczniku.

 

P.S. felav uaktualnił stronke poświęconą scenariuszom. Poczytajcie i wygłoście swoje opinie, uwagi...Nie mówie tu tylko o członkach zespołu ale o wszystkich użytkownikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...dziwi mnie troche podejście do walki osprzętu...i innych bajerków...czy naprawde to jest takie trudne aby wyglądało to tak jak w Morrowindzie?? Jest to czyste i przyjemne...siepka cich ciach...i jadym dalej...

 

a wy widze dążycie do tego aby zrobić Baldurs Gate 3D...nie grałem w Neverwinter więc nie wiem jak tam to jest rozwiązane...

 

ja osobiście zgłasham VETO jeżeli mam rzucać jakimiś cubami aby walnąć typka w głowe albo w dupsko !! albo co gorsza system walki jaki sylwiusz proponował :)

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrozumiałem jak rozmawiałem z Sylwiuszem że to ma być takie jak w morrowindzie....Tyle że każdy stwór bedzie miał swoją szybkość ataki (ilość ataków na powiedźmy 5sekund), oraz siłę ciosu. To co narazie pisałem to są zasady do zwykłego Warhammera bez przekształceń na wersją komputerową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, a co do miejsca w które konkretnie trafiasz to będzie na ekranie mało widoczne. Będziesz ciachał go w środek ciała a komputer patrzał gdzie dokłądnie trafiasz. Poprostu ja walniesz go dużo razy w głowe to zostanie ogłuszony, a jak ostateczny cios zadasz w ręke, to ona odleci:P. A dodatkowo będzie sie patrzyło tylko na pancerz na tej częsci ciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że jeszcze nikt o tym nie napisał, ale scenariusz został lekko zmodyfikowany przez felava i przyjeliśmy tą wersję jako ostateczną.

http://www.felav.republika.pl/scen.htm

Tu możecie to sobie obejrzeć

Ustaliliśmy że narazie zajmujemy się projektowaniem, wstawianiem qestów, rysowaniem planów 1wszego miasta i jego okolic.

Ja niestety musze wyjechać za granice na miesiąc i nie bede wiedział jak wam postępują prace,ale postaram się opracować pare spraw

 

No to żegnam i pozdrawiam wszystkich do zobaczenia za miesiąc

[papapa][papapa][papapa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by KLICEK

Czesc :)

 

sorka ze tak wtracam ... ale nie wiem kto jest odpowiedzialny za skladnanie tego wszystkiego w calos ... Ale wiem mniej wiecej jak to robicie z jaka pomoca :) wiem ze tajemniczo :o

 

ale potrafie robic prefarby , wady itp

 

Mam tez wyskoka znajmosc programow typowo maperskich typu : worldcraft !

latwiej tym programem bedzie zrobic mapki i nalozyc textury !

 

pozatym postacie mozna pierw wrzucic do milkshapa otexturowac (owiele latwiej i przyjemniej :) ) i potem wrzucic albo do prefarba albo zapisac w postaci mdl

 

jak chcecie ...

 

Chetnie skorzystam z pomocy, sam robie budynki i lokacje do gry, ale co 2 glowy to nie jedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz planujemy robic real - tzn zeby postac musiala sie posilac, zalatwiac wszelkie potrzby fizjologiczne??

 

-np jestesmy w miescie to musimy do karczmy wstapic i kupic prowiant,

- jestesmy w lesie - trza zwierza upolowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności