Skocz do zawartości

[ wnetrza ] basroom


Bobby_digital

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

za duzo roznych odcieni brazu,[o rozowej toaletowce nie wspominam],za duzy bump na panelach,przy klopach powtarzajaca sie jedna i ta sama plytka... poza tym wporzadku

 

te panele biale na podlodze, o to Ci chodzi tak? to wymodelowane ciezko mi bedzie bumpa zmniejszyc, za duze szpary moze dalem ale wtedy nie widac tych w poprzek wogule. i tak sie zlewaja troche. przy kiblu i przy prysznicu to ten sam material. proponujesz zeby dac przy klopach dwa rodzaje plytek ?

 

pozatym nierozumiem czemu sie wam papier toaletowy niepodoba :)

 

troche zmienilem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ula_laa

różowy papier jest rewelacja.jakby był jeszcze 'o zapachu tęczy',to już w ogóle niebo.podoba mi się czerwień podłogi w pierwszym,tylko te brązy do niej nie pasują.w drugim kolory są zbyt jednolicie słodkie.ale może ktoś tak lubi...

a co się stało z FUNKCJĄ?!?

1.półka po prawej na ścianie - można stracić (dla niej) głowę.

2.jakiś chaos nad umywalką.przydałoby się tu też trochę więcej światła,bo w lustrze nikt się nie zobaczy.

3.za mały i zbyt 'tradycyjny' prysznic.na tle tych ciemnych płytek za bardzo rzuca się w oczy.daj jakieś szkło bez profili(np.tylko zawiasy i uszczelka) i zamiast brodzika próg z płytek lub coś podobnego.płytki przy prysznicu troche nielogicznie się kończą.

4.czy za ścianką coś jest?możesz rzut pokazać?

a poza tym to mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te panele biale na podlodze, o to Ci chodzi tak? to wymodelowane ciezko mi bedzie bumpa zmniejszyc, za duze szpary moze dalem ale wtedy nie widac tych w poprzek wogule.

nie, o ciemne panele. na pierwszym rend odbicie swiatla wygladalo jak bump ale teraz widze ze to nie bump tylko odbicie na panelach ma za malo próbek samplowania i wyglada na bumpa.

przy kiblu i przy prysznicu to ten sam material. proponujesz zeby dac przy klopach dwa rodzaje plytek ?

nie, ale je zroznicowac.wyglada to na tailing jednej plytki [1rend]

pozatym nierozumiem czemu sie wam papier toaletowy niepodoba :)

troche zmienilem...

odbiega kolorystyka,gryzie sie z innymi. poza tym ok projekt i wiz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ula_laa
ula la ales wymagajaca

rozkręcam się dopiero wink.gif obrazki fajne robicie,ale niefunkcjonalne. dlaczego nie znalazłam na forum żadnego rzutu?

 

odnosnie tych plytek nielogicznych, to jak sie powinny konczyc

znalazłam logikę na nast ujęciu.i parę innych rzeczy też:

wanna-dlaczego nie jest w stylu reszty ceramiki?

wc-jakbyś się czuł siedząc na nim i gapiąc się w wielką białą ścianę tuż przed Tobą?(no chyba,że ma być miejscem ekspozycji wycinanek z gazet)jest zdecydowanie za blisko.

szafka(?) przy drzwiach-do czego służy?

 

a jak pachnie tecza ?

podobno na rynku jest papier toalet o zapachu tęczy smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ula_laa
to moze mi zaprojektujesz, ja tylko zwizualizyje, tak bedzie latwiej

to nie jest taki głupi pomysł, bo obrazki ładne robisz,a inwestorzy to lubią wink.gif

 

nt.jakości wizualizacji się nie wypowiadam(że tam jakiś bump lub cośtam),bo to nie moja broszka.chciałam zwrócić uwage,że zapominacie o funkcjonalności wnętrz,które projektujecie.to się tyczy niestety większości osób na forum.

 

sprawa jest jasna,jeżeli jest to wizka na zlecenie,ale jeżeli wg własnej koncepcji,to nawet najbardziej realistyczny widok nie naprawi żle zrobionego planu.

 

 

a może zaczniecie dołączać rzuty lub kłady??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapominacie o funkcjonalności wnętrz,które projektujecie.to się tyczy niestety większości osób na forum.

Ja sobie wypraszam! Hehehehe;-)

 

a może zaczniecie dołączać rzuty lub kłady??

Kłady? Hm, jeśli to jest to, czego uczyła mnie 10 lat temu pani prof. od kresek, to ja stanowczo protestuję!;-)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności