Skocz do zawartości

[wzornictwo] półka


Chalek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

noo stary ale pojechałeś z tą tapetą

zmień bo nic nie widać przez nią ;P

druga uwaga to na wszystkich twoich renderingach PRZEDMIOT zajmuje za mało miejsca ja wiem że może tak specjalnie ale ludzika który zagląda do obrazka to mało obchodzi tapeta:: ONCHCEMIĘSA!!

PRZEDMIOTU!

no.

dwa:

a gdzie, motyla noga, haczyczki wieszaczki - słowem zamocowanie jest? nie projektując ich zdajesz sie chyba na pierwsze lepsze z ikei...

trzy:

to półka zaprojektowana chyba do określonego wnętrza? bo u mnie w pokoju raczej nie zda egzaminu;)

ale fajny pomysł tylko niedomyślany

TAPETEZMIEŃ!!!

pozdrowionka dla całej paczki

życzę owocnych w premie nadgodzin;P

acha i gdzie kabel?

ale se pojeździłem

mówisz i masz!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toście mnie pojechali ;]

 

Z tapetą pojechałem. Pomyślałem, że wszędzie ciągle ten beton i beton, to wsadzę coś kontrastowo niepasującego. Widać nie podpasowałem tapetką nie z tej bajki, może to był błąd.

Przedmiot zajmuje za mało miejsca? Przecież na 2 renderingach z prawej wypełnia prawie cały kadr.

mocowanie i kabelek są w tylnej ściane we wglębieniach, których nie widać. Nie chciało mi się już rozrysowywać tego, wymiarować itd, stąd to niedopowiedzenie.

Pólka nie jest zaprojektowana do jakiegoś określonego wnętrza, ale na pewno nie wszędzie by pasowała a może nawet mało jest miejsc do których by pasowała. Nie miałem zamiaru robić mebla dla ludu, więc uznaje tą uwagę za "+"

pozdrowienia przekazane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale na głównym renderingu to miejsca jest za dużo

poza tym trochę odwróciłeś bo jeden z większych obrazków

powinien być głównym - tzn większa poweinna być perspektywka a nie rzut

w najwię kszym kadrze powinno być widać co to jest

a co do zamocowań to coś mi tu nie pasuje

wieszać półkę za bok? hmmm.. takie rzeczy robi się zwykle z mdfu

albo jakiejś płyty wiórowej z okleiną... no chyba że twoja półka miałaby kosztować parę tysiaków (2-4?) pam,iętam jak miałem na studiach wizytę w KOLE tym od Łazienek to głupia szafeczka z mdf-u chyba kosztowała 3,5 tys. nie wiem... takie prrojektowanie mi się nie podoba... a gdzie zmaganie się z problemami użytkowymi? gdzie węzły konstrukcyjne? itp? zakładanie że wszystko się da za dużo pieniędzy to dla mnie coś strasznego.

misiek jak ty chcesz w przyszłości zrobić jakikopl;wiek ze swoich mebli wrzeczywistości to zwróć uwagę na takie rzeczy.

zresztą zapewniam cię że jakiś pan stolarz wiesio tak by ci policzył za wykonanie tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieznam sie na samej produkcji mebli.ale zdaje mi sie z to jest wizualka samego pomyslu a nie projekt wykonawczy. Jak dlamnie pomysl fajny. poleczke taka sam bym sobie zawiesil. Poleczka POWER! wizualka nie jest isotna, tylko poleczka. Jak taka poleczka miala by kosztowac 200zl to kazdy polak sobie poradzi z zawieszeniem jej BO POLAK POTRAFIIII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zrobienia to ta półka jest i powieszenia też bez wiszących uchwytów, tak mi się wydaje na pierwszy rzut oka. do poprawy to na pewno mapowanie słojów no i jakbyś lepiej pokazał efekt świecenia tych świetlóweczek przez otworu w półkach bo nic tego nie widać

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gutekfiutek:

Na najwiekszym kadrze widac kontekst przedstawienia przedmiotu, a na 2 pozostalych widzac sam przedniot. Ani jeden z tych renderingow nie jest rzutem, wszystkie sa w perspektywie. Jesli chodzi o material, to myslalem o mdfie, tak jak w pozostalych mebelkach z serii, ktore tu zamieszczalem (stolik i regalik). Moglaby kosztowac pare tysiakow, nie mialem za cel projektowac, taniego, praktycznego mebelka dla kowalskiego, tylko to co mi przyszlo do glowy. Nie taki byl cel zeby wszedzie pasowalo, bylo tanie, latwe itd. Nie chce tych mebli robic w rzeczywistosci, moze jakies kiedys, ale nie te. Te prace to raczej koncepty/szkice jesli tak mozna nazwac renderingi.

 

SUPER_OkO: no wlasnie, to sa bardziej wizualizacje pomyslow a nie projekty, a zwlaszcza ten, bo tu nie ma wymiarow nawet tak jak byly przy poprzednich.

 

Arthi76: Mapowanie slojow mi nie przeszkadza, bo to okleina, a nie prawdziwe drewno, choc moze faktycznie powinno byc to troche inaczej poprowadzone. Co do swiecenia przez otwory, to musze sie zgodzic, ze moglem to wyrazniej pokazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metoda projektowania -prosto ,tanio, i zgodnie z kanonami to jedna sprawa ,a cena -wierzcie mi to zecz naprawde wzgledna dla jednego klienta 3000 pln to kupa forsy dla innego to tylko £500 albo 750euro jezeli klient ma np w cinema roomie aparature za 50 000 funciakow to 500 za bajerna poleczke to drobiazg .Jak kto chce robic projekty proste tanie i zgodne z kanonami -to chwala mu za to ,ale prawda jest taka ze na projektowaniu i wytwarzaniu przedmiotow ciekawych nietuzinkowych i orginalnych lepiej sie zarabia

tapeta jest ql

haczykami mocowaniem i tego typu zeczami zajmuje sie technolog a nie projektant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"haczykami mocowaniem i tego typu zeczami zajmuje sie technolog a nie projektant"

pozwolę sobie skomentować:

to tak jakby architektowi kazać projektować nie zwracając uwagi na konstrukcję, bo nią przecież konstruktor sie zajmuje.

żeby nie było zypełnie OT:

Podoba mi sie owa półeczka. koncept wcale nie musi tak ściśle być powiazany z tą konkretną lokalizacją, chociaż usytuowanie na załamaniu ściany dodaje jej uroku.

jast conajmniej kilka sposobów podwieszenia, by ne było widać miejsc mocowania itp.

duży plus

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woodspliner: jestes chyba jedyna osoba, ktorej podoba sie tapetka. Z tym, ze haczykami zajmuje sie technolog to troche przesadziles jednak.

 

Pr00zak: fajnie, ze sie podoba. Faktycznie polka jest zrobiona do konkretnej lokalizacji, ale latwo sobie ja wyobrazic przystosowana do nieco innych proporcji. Bardziej w tym wypadku chyba chodzi o pomysl niz o konkretne wymiary, tak mysle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia przekazane, dzieki. Pozdrowionka rowniez w Twoim kierunku Ty jednoosobowy drimtimie Ty...

 

Pojezdzic mozna, nawet trzeba. Dobra krytyka to cenna sprawa, wiec wytykaj jak najwiecej nie tylko w tej poleczce, ale w innych moich rzeczach tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności