Skocz do zawartości

moment krytyczny: tuz przed katastrofa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jest to moja pierwsza bitwa w ktorej biore udzial, mam nadzieje ze uda mi sie dokonczyc moja pracke, a koncept jest nastepujacy: chodzi mi o to by przedstawic chiwle tuz przed uderzeniem meteorytu ktory zabil dinozaury, wrzucam dalsza czesc mojej pracki na ktorej widoczne sa wymodelowane i wstepnie oteksturowane triceratops i dwa tyranozaury....

 

Dorzucam dzis nowe obrazki, tak mniej wiecej bedzie wygladala koncowa pracka (oczywiscie po wielu poprawkach). Teren zrobilem w Terragenie, dinozaury w Maxie, no i troche postproducji w PS by jakos wygladalo... to chyba narazie wszystko...aaa i jeszcze oczywiscie bedzie kometa w afterburnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No, widzę, że nie ja jeden sięgam do zamierzchłych czasów w bitwie. Powodzenia, ciekawy pomysł, ale masa roboty z organiką. Radzę zdobyc dobre referki: schematy szkieletów konkretnych gatunków, bo triceratopsów było wiele róznych. Podobnie niewiele trzeba, by z T - rexa zrobić allozaura na przykład. Wystarczy lekko skopać proporcje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl niezly, ale to nie tak wyginely dinozaury, zaraza ich zabila i szalona wcieklych dinozaurow;). A wulkan mozesz dac tam do tylu (na zrobienie tego ognia polecam afterburna, jak i na meteore - czy jak to sie odmienia -). Zycze powodzenia w bitwie. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam juz dawno nie ruszalem tego watku ale bylem na wakacjach, wiec teraz wrzucam cos nowego a mianiowicie kolejnego dinozaura, mial to byc dinozaur w stylu briachozaura, nie jest on zbyt spomplikowany ale to dlatego ze cala rodzinka takich dinkow bedzie gdzies miedzy 2 a 3 planem :P . Zdecydowalem tez zrobic kraine w ktorej wszystko sie rozgrywa w terragenie a warkocz komety tak jak radziliscie w afterburnie. niedlugo kolejne postepy ( z dinozaurow chce zrobic jeszcze tylko pterodaqktyla) POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brachiozaura nie przypomina, a i ery się nie zgadzają :D Brachiozaur żył w jurze a triceratops i tyranozaur w kredzie, ale to już czepialstwo. Powodzenia.

 

Aha, kołnierz triceratopsa moim zdaniem w sam raz :)

 

I tu taka mała referka ode mnie:

 

triceratops1kt.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche takie rozblurowane to tło, a dinozaury ostre...linie brzegu zakonczylbym jakas plaza, moim zdaniem powinienes tez zmienic rozstawienie dinków bo te 2 rexy jakos tak, wzrok leci na nie...Podoba mi sie perspektywa, zmniejszylbym jeszcze diplodoki bo wszystkie stworki mniejwiecej tej samej wielkosci sa...

 

Ps: a juz myslalem ze sie poddales ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak tylko , w kwestii biologii. Tyrannosaurus Rex jak wynika z najnowszych badań był najprawdopodobnie samotnikiem i to nie polującym a padlinożercą. Nie zgadza się też w tle grupa chyba z rodziny Diplocodus. Ani ich wielkośc ani czas (inna era). Co do propozycji która tu padła aby przerobic T-Rexa na Allosaura. Allosaurus pasowałby do stada diplocodus - ale wtedy do katastrofy i wyginięcia dinozaurów byłoby jeszcze bardzooooooooo daleko. Sam pomysł jest świetny i trzymam kciuki za autora.Oby tylko wytrwał i dokończył pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności