Skocz do zawartości

Maszyny bojowe : "Armored Blaster Valdios"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich uczestników kolejnej edycji bitwy 3D jak i tych którzy nie podjeli wyzwania, lecz zawsze ich komentarz jest mile widziany.

Postanowiłem spróbować swych sił, chodź wiem iż cudów w 3D nie czynie, ale pracy swej ułomności pokazać się nie boje.

Postanowiłem wybrać temat "Maszyny Bojowe" bo o ile mnie ktoś zna z forum to wie że zawsze kręciły mnie "humonoidalne" postacie a i nie którzy próbowali mnie namówić na wymodelowanie pojazdu a najlepiej samochodu. Nie ukrywam że nadal dla mnie to jest kosmos modelować samochód ( chodź maluszka zrobiłem i to niebieskiego ale tylko połowe :P ). Wiem też że wiele prac jakie zaczołem , nie skończyłem z róznych jak że i wam przytrafiających sie przygód z komputerem.

Najlepiej na maszyne bojową wybrał bym zdjecie mojej żony która stoji z wałkiem kiedy wracam o 4 nad ranem w stanie "trzeźwym inaczej" z jak zwykle dobrej imprezy ze znajomymi hehe :D :D :D ... Ale wiem że jak ona to zobaczy ... to przestanie urzywać wałka i weźmie coś cieższego i bardziej bolącego :D ... boooosiak dla mojego szkraba kochanego .. którzy przegląda to forum często i tak samo ja ona mnie i ja ją kocham ( i mam nadzieje ze wie że żartuje z tym zdjęciem :P )

 

Maszyne którą wybrałem to jedna z kart z Filmu "Duel Masters" , jedyne co mam na jej temat to ten obrazek .... Postaram sie jakos improwizować , jezeli ktos znajdzie w internecie lepsze ujęcie w całej okzałosci tej maszynki ... bede wdzięczny :D

 

Ponieważ tym razem jest dużo czasu , którego osobiscie sam za wiele to nie mam , lecz wierze ze uda mi się skończyć chociaż jedną z mojich babranin :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Aaa prosze bracie oto siatka :D

 

A odrazu się przyznaje ze wyglada ona tak beznadziejnie bo aby wewnątrz wielkich dział zrobic te wcięcia , urzyłem Star z Extrude a zwiększonej ilosci ramion do mojich potrzeb i zadziałałem boolean aby wyciąc to ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności