Skocz do zawartości

Moment krytyczny: "O kur...de, pomyliłem tory"


Rekomendowane odpowiedzi

Po raz kolejny raz witam wszytskich w bitwie, pracujac nad tematem "matrix vx madmax", obejzałem wszystkie czesci matrixa po kilka razy, szukałem czegos co móglbym przenies do komputera i zdałem sobie sprawe ze znajac swoje mozliwosci bardzo długo by mi to zajeło, pozostawało w jakis sposób wprowadzic poprawki w temacie albo go całkiem zminic, postanowiłem go zmienic. z pomocą przyszła mi pierwsza czesc Matrixa, od razu wpadłem na swietny pomysł, zeby wykorzystac scene kiedy Neo walczy po raz pierwszy z Agentem Smithem w Metrze. Niech chodzi o to co robią główni bohaterzy, tylko o to gdzie oni sie znajdują: w metrze. Koncept prosty: stacja metra, metro stoi na stacji, a w tunelu widac swiatła innego metra ktore jedzie prosto na nas " kurde co jest, chyba pomyliłem tory..." obrazek moze wam pomoze wyobrażić to sobie. pozdrawiam wszystkich i życze powodzenia w bitwie :D

 

PS: Kto powiedział, ze z tamtym tematem koniec, jak go skoncze to go wrzuce do Final Gallery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zapowiada się ładna pracka.

Można sobie wyobraźić - totalne pagemonium, kiedy przerażeni pasażerowie wyskakują z okien wagonu, jakieś iskry wylatujące spod kół hamującego pociągu(czy czegoś tam), przerażony maszynista próbujący uciec swoją kolejką.

 

Generalnie pomysł ok, zastanawiam się tylko, czy nie lepiej umieścić tego nie na stacji metra, ale na dworcu kolejowym - potężne lokomotywy z kilkudziesiecioma wagonami, próbujące uniknąć kolizji... - oczywiście to tylko moja propozycja.

Czekam z niecierpliwością na kolejne updaty.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności