Skocz do zawartości

Czy warto kupić czy nie???


Gość Raffaello

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Raffaello

Chciałem założyć wątek tzw

 

Dobry zakup dokonałem albo nie kupujcie tego bo strata kasy sam się przekonałem!!!!!!!!!!

 

I odrazu mam takie pytanko: czy warto kupić cd'ika z teksturkami 3D Total?

 

Jest ktoś taki kto kupił to niech się ujawni i niech się podzieli czy jest zadowolony z tego zakupu czy może jednak odradza i proponuje aby samemu tworzyć!

 

Mam ochotę kupić ale to jednak troszeczkę kosztuje i zastanawiam się czy warte są one tych pieniędzy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Po pierwsze czy masz własne biuro i wystawiasz faktury, czy siedzisz w domu i robisz anonimowo. Płyty troche kosztują, wiadomo. Jak każdy wie, a większość stara się to ukryć na forum, istnieją programy (np. emule) do darmowego ściągania (kradzieży) plików. Dalej nie musze już pisać... Ale jak masz firme to inna sprawa. Wtedy tylko kwestia które kupić. Poprzeglądaj strony, zobacz próbki i wybierzesz te które ci najbardziej będą odpowiadały.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyty troche kosztują, wiadomo. Jak każdy wie, a większość stara się to ukryć na forum, istnieją programy (np. emule) do darmowego ściągania (kradzieży) plików.

 

siwy, ukrywanie, nie chwalenie się czymś co jest oczywiste a namawianie do popełnienia przestępstwa to zupełnie różne kategorie czynu zabronionego.

 

Więc shut up, albo ręka opatrzności wymierzy Ci bana za popełnienie tego trzeciego :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Chyba będę musiał zakupić i sam się dowiedzieć czy warte są tych pieniędzy. Szkoda że choć jedna osoba posiadająca płytkę nie wypowiedziała się zachęcająco proponując kupno albo odradzając.

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Dzięki Panowie zachęciliście mnie do zakupu jak będę je mieć to dam znać.

Początkowo nie chcę wszystkich, wiadomo KASA, ale z czasem sprawię sobie je wszystkie. Liczę że będą warte tych pieniędzy.

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, czy sa to dobre plytki i czy sie przydadza to kwestia czego oczekujesz i co dokladnie robisz. Od strony technicznej sa ok, tekstury sa dobrze przygotowane, sa do nich bumpy itd. Mi na przyklad plytka 4 zupelnie do niczego nie jest na razie potrzebna, 10 jest moim zdaniem slaba, a 7 moglaby byc lepsza. Poszukaj i poogladaj plyty z teksturami innych firm, bo TT, to oczywiscie nie jedyne plyty z teksturami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

Mnie się wydaję że ciekawszym rozwiązaniem jest zakup aparatu cyfrowego dzięki czemu po obróbce mozna miec textury jakie się chce, ale to juz kwestia czasu i umiejętnosci obsługi np photoshopa. Co do samych textury z 3d total, to hym na niektórych płytkach nie ma ich za duzo ale to dlatego ze są wysokiej rozdzialce i maja do kompletu bumpy i nie tylko. Jesli odpada cyfrak to tak jak wyzej propnowalby rozejzec sie wsród innych ofert chocby dlatego zeby sie przekonac co inni maja do zaoferownia. Ja np ( nie podam linku w tej chwili bo nie pamiętam) trafiłem kiedys na strone jakiejs niemieckiej firmy i textury np scian podłoza itp byly duzo ciekawsze od tych z 3d total.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze czy masz własne biuro i wystawiasz faktury, czy siedzisz w domu i robisz anonimowo. Płyty troche kosztują, wiadomo. Jak każdy wie, a większość stara się to ukryć na forum, istnieją programy (np. emule) do darmowego ściągania (kradzieży) plików. Dalej nie musze już pisać... Ale jak masz firme to inna sprawa. Wtedy tylko kwestia które kupić. Poprzeglądaj strony, zobacz próbki i wybierzesz te które ci najbardziej będą odpowiadały.
Akurat im dalbym zarobic, gdybym umial texturowac ;p

Mnie się wydaję że ciekawszym rozwiązaniem jest zakup aparatu cyfrowego dzięki czemu po obróbce mozna miec textury jakie się chce,

4 mega i w gore i dobry statyw i masz miliona razy lepsze tekstury ktorych nikt nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się ja troszke wypowiem na temat tych teksturek, oto moja charakterystyka:

 

v3: Bardzo ci się przyda jeśli masz w planach robienie jakiś zabudowań, znajdziesz tam z reguły, tekstury murów itp., dodatkowo znajdziecie kilka mapek nieba w tym pare panoramicznych oraz mapki dirt.

 

v4: No tutaj to przede wszystkim organika. Jeśłi chcesz modelować i teksturować obiekty organiczne to napewno będziesz mógł z tej płytki zassysać pełnymi garściami.

 

v5: Ta płytka jest bardzo przydatna według mnie. Cała płytka mapek dirt oraz skromny zestaw graffiti czynią tą płytkę jak dla mnie pierwszą na liście :)

 

v6: na tej płytce jest chyba po troszku z każdego tematu. Wszystkie tekstury są przygotowane bardzo dobrze jeśli chodzi o ich zapętlanie.

 

v7: MI osobiście nie przypadła ona zbytnio do gustu, jednak jest tam kilka ciekawych teksturek z których można skorzystać dosłownie w każdych okolicznościach :).

 

v8: Jest to płytka w sumie niby pełna w teksturki dla samochodów. Jednak według mnie jedyne przydatne mapki (przynajmniej według mnie) to są mapki dirt. Oraz tutoriale zamieszczone na płytce (można je też przeczytać na stronce 3dtotal.com).

 

v9,12,13: Jak dla mnie to są teksturki całkiem przydatne, zaliczyłbym je raczej do jednej kategorii "kulturowe". Ciekawe są teksturki szczegółnie według mnie dachów, chodników (kostki).

 

v10: bardzo przydatne przy robieniu roślinek.

 

 

 

Jeśli ktoś ma jakies pytania to chętnie odpowiem. Miałem okazje "powiedzmy" to przetestować :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra to masz glowny podial na stworzenia i ludzi, a wnich texturki bumpami skory oczu(w tym pliki psd do edytowania) siersci wlosow, u ludzi jest takze podzial na mloda i stara, jeszcze jakies szczegoly, texturki twarzy(ale nie calej tylko niektore elementy) zmarszczki i jeszcze jakies dodatki. ogolnie jakosctego wszystkie jest b.dobra, osobiscie polecam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Dzięki wszystkim za komentarze! Max_1989 dzięki za opisy!

 

Miałem możliwość obejrzenia i przetestowania kilku volumów, jednym zdaniem są super, ale jest duże ALE czemu takie drogie??? mogło by być teksturek troszeczkę więcej za tą cenę!!!!!!!!

 

chyba propozycja zakupu i inwestycja w cyfróweczkę w cenie wszystkich płytek jest bardziej owocna tylko że trzeba się troszeczkę później napracować ;)))

ale bez pracy nie ma kołaczy ;))) jak to moje dziadki powiadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordy hmm mam 2 plytki DVD Gnomona, mam tez TT jakbym mial to porownac to eee niebo a ziemia:| Gnomon jest beznaaaaaaaaaaaadziejne ze sie tak wyraze, Total Textures sie przydaje, szkoda tylko ze nie ma kategori "militaria". pozdr

 

EDIT DO POSTU PONIZEJ: no spoko, nie bede Cie bil;) Poprostu wszystkim odradzam Gnomona.. dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności