Skocz do zawartości

wielkość pędzla w photoshopie


Jim mee

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś wie co trzeba naprzestawiać w ustawieniach lub gdziekolwiek żeby :

Zwiększając rozmiar pędzla do .. powiedzmy 1cm i więcej (na ekranie) nie nakłada koloru ciągłym strumieniem (jak przy małych pędzelkach) , tylko stawia kółka co ileś tam pixeli. nie jest to łądna kreseczka wtedy , tylko kreska składająca sie z kółek nałożonych na siebie :|.

hehe nie mówię już jak ma być to spray końcówka :( .

Mam 1gb ramu, przydzielone do PSa chyba z 700MB, w wyszukiwarce forumowej wpisałem pędzle i nic nie wyczytałem o podobnym problemie.

Aż dziwne że nikt nie miał podobnego :?

 

Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

niewiem czy jest komus cos takiego potrzebne, bo jesli dobrze zrozumialem to chcesz zwiekszyc rozmiar pedzla (master diameter) i rysowac tak zeby co iles robil kolka tak? no to albo mozesz pobawic sie opcjami brushes (scattering, shape dynamics itd) albo mozesz stworzyc nowy pedzel (na forum niedawno o tym gadali jak sie robi pedzel) taki ktory ma wlasnie kropki ustawic co ile ma je rysowac i... rysowac;) Niewiem czy oto Ci chodzilo wiec mnie prosze nie bic. pozdr

 

EDIT: aha;) niewiem nie bylo mi to potrzebne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D , nienie , ale dzięki ... chodzi o to że jak zwiększę powiedzmy master diameter on sam mi robi kółka w odstępach.... powiedzmy że nie ma płynności w kresce... tak jaby miał laga na końcówce.rysuje linie tak jabyś trzaskał chmurki, a ja chce linie ... taką prostą bez "cmurkowych wcięć" spowodowanych opóżnieniem na wylocie inku

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności