Skocz do zawartości

Forum


Eko

Rekomendowane odpowiedzi

Wszedlem sobie dzisiaj na forum, tak sie patrze i mysle cos ciasno tutaj. Przygladam sie blizej i co widze? A no 2d Challenge, patrze dalej a tam nowe dzialy: modelling, texturing & lighting, itede. W pierwszym momencie nie wiedzialem gdzie najpierw zagladnac. Coz, chcialem tylko powiedziec:

 

WIELKIE BRAWA I GRATULACJE DLA TWORCOW I WSPOLTWORCOW NOWEGO FORUM

 

Chcialem tylko zauwazyc, ze niektore posty sa nie w tym dziale co trzeba, ale to juz mniejszy problem. A tak wogole to kiedy bedzie regulamin do 2d Challenge?

Aha i czemu wiekszosc dzialow jest po angielsku (czyzby wplyw UE :))?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hi,

 

 

Dzięki :), dzisiaj przysiedliśmy sobie z Adkiem do tego.

 

Ale jeszcze dużo trzeba zrobić... Nowe regulaminy i chociażby podpisy pod każdym działem.

 

Co do postów to no niestety trzeba je ręcznie poprzewalać więc nim wszystko będzie na swoim miejscu jeszcze trochę się zejdzie.

 

A co do działów w języku angielskim to nie jest to wpływ UE tylko bitwy 3d ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie zdziwilem :) myslalem ze to dlatego ze cala noc zarwalem w pracy i mam zwidy ;)

 

jak narazie to cool :) przedewszystkim polczenie dzialow pomoc i 3d max, ale niewidze nigdzie dzialu brazila :| (moze sie nie dopatrzylem)

 

ale tak pozatym to big +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie wracam z ogniska (humorek te sprawy..itd...) patrze na forum........CO TO JEST ??? JAkies Angielskie nazwy nowe dzialy ........ w pierwszym momencie balem sie o siebie ze az tak zle ze mna :P....

 

BTW. Dobra robota !! Podoba mi sie teraz jeszcze bardziej forum :D

 

 

POZDRO :]:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Pablo

ja tylko dodam...Phantom..nie ciesz sie tak...na Naszym forum jest wiele uzdolnonych grafikow 2d :))))

 

pozdr and GJ

 

no o tym to ja wiem...ale dlaczego mam się nie cieszyć?? Nie mogłem wystartować w bitwie 3D ze swoim 2D artem to teraz mam swoją bitwe...wielu ludzi na to czekało...nie tylko ja :)

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera sam nie wiem co napisac po tym, co zobaczylem wchodzac dzis na forum ?!

Zeby tak bez zadnej informacji wprowadzac tak drastyczne zmiany? I jeszcze te angielskie nazewnictwo, myslalem ze mi sie linki pomylily :) normalnie szok.

Na razie nie umiem sie tu odnalesc wiec napisze ze poprzednia wersja byla znacznie bardziej zrozumiala, ale pewnie z czasem sie do tych zmian przekonam...

 

No dobra, podsumowujac: uczucia mieszane :)

Ale wyrazam szacunek dla Moderatorow biorocych udzial w tak ogromnej przebudowie!

 

pozdrowionka

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był to na pewno mały szok dla niektórych - ang. nazewnictwo (jak napisał MareG) ale wydaje mi się, że przyzwyczaicie się do nich :)

 

Podpisy pod spodem będą po polsku i wkrótce zostaną poprawione.

 

Co do rendererów - zawsze można tworzyć temat zaczynający się np:

 

fR - problem zzz ....

 

czy

 

VRay - jak uzyskać ...

 

...

 

Nie zapominajcie również o opcji SZUKAJ.

 

Myślałem też o zrobieniu podforum w dziale rendering ,ale nie wiem czy wtedy znowu np. użytkownicy LW nie byliby pokrzywdzeni. Zobaczymy ...

 

Mam nadzieję ,że przyzwyczaicie się ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wszystkich ktorzy dostali orgazmu ja jakos nie dostalem a normalnie nie mam z tym problemow [jupi]

 

nie wiem po co takie zmiany w czyms co sobrze dzialalo do tej pory? nowy uklad moim zdaniem wcale nie jest lepszy od poprzedniego mniej dzialow moze to i dobrze ale troche trudno sie odnalezc

pewnie przyjdzie sie przyzwyczaic ale osobiscie mysle ze wprowadzanie takiej rewolucji nie bylo konieczne

 

niektore nowe rzeczy sa ok 2D i wogole

jednak szczegolnie negatywnie oceniam likwidacje dzialow dla poszczegolnych renderow stary podzial byl bardzo dobry akurat renderery to dziedzina w ktorej stosunkowo trudniej o informacje (brak literatury itd) i wyrazisty podzial byl tym co bardzo mi sie podobalo a teraz skucha

predkosc \"opadania\" watkow sprawi ze moj post zanim sie zorientuje bedzie n 2 stronie i gowno sie dowiem a nie czesto mam czas na przegladanie wszystkich watkow wlasciwie nigdy go nie mam

dlatego pomysl adka ze stworzeniem podforum jest super

jesli juz tak bardzo pragniecie zmain i \"europejskosci\" (zasmialem sie ze smiechu) to taki kompromis bylby dobrym wyjsciem

na marginesie kryterium europejskosci jest po prostu smieszne (albo smutne jeszcze sie nie zdecydowalem) nie chodzi o to zeby bylo europejsko ale o to zeby bylo dobrze a bylo dobrze przed zmianami

jak cos mi jeszcze przyjdzie do glowy to dopisze

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh... Nie lubię gdy ktoś się nie podpisuje pod swoimi bazgrołami... Ale już odpowiem. Ja jestem zwolennikiem takiego układu, ale jeśli wzrośnie liczba głosów o zmianę budowy to się zmieni. Nie widzę problemu.

 

A z tą europejskością to nie ma to nic wspólnego z prawdą... To jest jakiś wymysł.

 

Ogólnie to w komentarzach mogą się wypowiadać anonimowi... Ale nie powiem abym był zwolennikiem takiego układu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności