Skocz do zawartości

Moment krytyczny : "Drizzt Do'Urden"


Rekomendowane odpowiedzi

[...] Drizzt jest moją ulubioną postacią fantasy, postanowiłem więc go uwiecznić :P

Concept[Y] sa takowe:

1. W trylogii mrocznego elfa jest taka scena :

Drowy miały wyrżnąć eficką rodzine. Leśne elfy bawiły się niczego się nie spodziewając. -

wtedy wparowóją mroczne elfy i bez litości zażynają, [drizzt juz wtedu jest inny, nie rozumie czemu ma to zrobić ]. Drizzt juz ma zabić efa, ale zauważa małą dziewczynkei lituje się nad nią. Z tego co pamiętam smaruje ją krwią i kładąc na ziemi każe sie nie ruszać. Inne elfy myslą ze żeczywiście ja zabił i sa happy :)))-drizzt pżynosi swemu domowi chańbe i niełaske Lloth.

Chciałbym uchwyćic moment kiedy drizzt stoji z opuszczonymi sejMitaRami, patrżąc na uciekającą dziewczynke, ona biegnie do przodu ma odwróconą głowę i patzy prosto na naszego bohatera.

2. Drow [ drizzt ] stoji na krawędzi urwiska z wyciągniętą bronią, naciera na niego TROLL [ taki jak z Lord of the rings - trol jaskiniowy ]

___________________________________________

* narazie jak widiac tylko nogi, ktore jeszcze zmienie.

Powiedzcie ktory concept lepszy 1 czy 2 !!!

 

 

 

__________________________________________________________

 

 

EDIT

Dorobilem troche cialka, jest narazie nie proporcjonalne, sejmitary troche do dupy,a le ogulnie work in progress :

 

__>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sama postac drizzta nie musi byc az tak wyrazna, bo bedzie stala raczej z tylu sceny w tyle. Patrzac katem oka na efickie dziecko...

A co do plaszczyka to zeczywiscie skrewilem :-P

Najladniej zrobie dziewczynke, a w tle musi byc jeszcze pare drowow wyzynajacych elfy i palaca sie chata nad jeziorem... :)))

Czyli pracy sporo drizzt to tylko element.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto parominotowy, namazany plan rysonku...

Oczywiscie drzewa i trupy beda scielic sie gesto :)))

A to tylko takie spojrzenie - ze bedzie jeziorko, las,las,las,drowow z 3-5 ubijajacych lesnych braci, dziewczynka, chmory :P, slonce, trawka. Ostateczna wersja bedzie, rpzyciemniona o zachodzie slonca tym samym DUZO BARDZIEJ MROCZNA

Moze nawet wszystko oprocz drizzta i elfki bedzie pod bluurem[[[...]]]

 

EDIT

 

zdecydowalem zmniejszyc troche rozmach sceny,[widoczny na planie :D]

Wiec postac drizzta na pewno bedzie ok - 2 razy wieksza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha, nie no to jest totalnie beznadziejne niestety - nie wróżę wielkich osiągnięć w tej bitwie, nie będę słodził itd "pracuj dalej" też nie powiem - proponuję się wycofać z tej bitwy - szkoda że nie ma tutaj jakiegos konretnego poziomu....:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herman nie ma? Jak to? Jest tu wiele przyzwoitych prac. Chociazby czolg Amuruna! No a co do prac MCMiriam moze i nie ma szans na zadne miejsce, ale widac jest mlody i pelen energii jak zacznie walczyc teraz za rok bedzie juz wstanie wygrac!

 

JokeR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt

jakis falus z ciebie straszny jest herman

moim skormnym zdaniem jedytna beznadziejna rzecza w tym watku jest twoja wypowiedz

gdybys chociaz sam mogl sie jakos popisac.

nie tylko technika sie liczy- osobiscie uwazam ze nadrabia pomyslem

I nie kozakuj tak bo szybko sie moze okazac ze mu nie dorastasz do piet i bedzie glupia sytuacja nagle. Przyjaciol tez sobie w ten sposob nie przysporzysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez tabletu rysowanie to meka,..

 

a zalozysz sie? Pozatym bitwa nie narzuca Ci CG. z tego co pamietam prace mozna wykonywac dowolna technika.

 

Herman, a ty rozpoczales juz swoj temat na bitwe ? Oswiec nas i udowodnij, ze nie ma tu konkretnego poziomu - wygraj ta banalna wg. Ciebie bitwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobija mnie juz to wszystko...:P

PO 1: nie mam tabletu.

PO 2: Nie mam aqtualnie skaneRa!!!

PO 3: Siostra wyjechala za granice i zabarala cyfrowke ze soba !!!

:!: ALL kasy idzie na nowy komp,za jakis tydzien bedzie :P mniam,mniam:)

POzostaje moja ultra-noweczesna:D MYSZA_+_ :(

 

 

APDEJtY beda jak przemysle caly concept...

narazie moc blendera i innych pierdół jest zbyt wielka.

 

[W roku szkolnym [bleee!] mialem full pomyslow, ale czasu malo [nie zebym sie uczyl, ale starzy, brat,siostrA TEZ do kompa chca dojsc...,] a teraz w wakacje [ŁAŁ!!! :D]i duzo czasu mam PUSTKE w głowie!~ Co za ironia losu ::confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1: da sie myszka zrobic wypasione pracki jak sie ma umiejetnosci, wiec to nie brak tabletu jest twoim problemem

po 2: mozesz zaoszczedzic na czyms w kompie i kupic sobie jakiegos pentagrama za 100zl uzywanego

po 3: przestan narzekac, pracka jestna maxa slaba ale im wiecej sie cwiczy tm lepsze prace wychodza, a y chyba jeszcze mlody jestes to masz czas

 

herman: kim ty w ogole jestes? proponuje ci zachowac glupkowate uwagi dla siebie i na przyszlosc zastanawiac sie wecej przed napisaniem bzdur, szkoda ze nie reprezentujesz soba jakiegos konkretnego poziomu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak się ładnie ożywił wątek - bardzo ładnie - zdania nie zmienie, za grosz nie trawie tej pracki i tym podobnych - ale jedno chciałbym zauważyć - nie używałem inwektyw w stosunku do Nicona - A ktos taki jak shi wyzywając mnie, wcale nie przekonał mnie do tej pracki - Hej shi, czy twój króciutki horyzoncik my ślowy dopuszcza fakt, że ktos może mieć inne zdanie niż ty? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności