Zobacz pełną wersję : Przeczytaj regulamin zanim zapostujesz !!!

Pablo
25-06-03, 08:42
[b]witam,
tego Threda widzimy w kazdym dziale...ale nie wszyscy chyba na niego wchodza i czytaja co tam jest napisane...wiec moze oprocz tego ze on jest wysniuty dac mu jakies pogrubienie lub zmienic kolor aby rzucal sie w oczy too wtedy moez ludzie zaczna to czytac...

pozdr

Eko
25-06-03, 08:57
taaaaa, czesto sie widzi tematy typu skad blueprinty, skad textury, rzadziej skad cracki. A przecierz wszystko jest napisane, wystarczy tylko przeczytac. Pomysl zeby ten topic sie wyroznial jest genialny, bo pewnie nie widac tego topicu

Pablo
25-06-03, 21:30
[b]tylko jeden odzew?:|

pozdr

rebuzz
25-06-03, 21:40
no niby pablo masz racje....ale tylko \"niby\" bo jak przyjdzie na forum jakas nowa osoba.....to i tak nie bedzie czytac tego regulaminu......bo sobie pomysli \"BO PO CO?, JA I TAK TYLKO SIE SPYTAM O CO CHCE A PO CO MI REGULAMIN\" wiec mozna pogrubic, baa mozna nawet podswietlic ale nie wiem co to da....czy to wogule cos da.....

POZDRO :]:]

rebuzz
25-06-03, 22:13
z tego co wiem to regulaminy do niektorych dzialow sa dopiero przygotowywane.........

POZDRO :]:]

Phantom
26-06-03, 07:20
ja proponuje...zrobić coś takiego w czasie menu rejestracji...o co mnie chodzi...mianowicie...aby podczas rejestracji mogli odrazu zapoznać się z regułami jakie panują na forum...avatar itd...propnuje dać ogranicznik czasowy na 1 min...dopiero po jej upłynięciu można by przejść do dalszej rejestracji...a kto wie może potencjalny nowy forumowicz z nudów przeczytałby...reg i sie do nie go podporządkował :)

pozdro...

Pablo
26-06-03, 08:14
[b]Phantom tez dobre....zobacyzmy co na to Gotham i Adek...

pozdr

MareG
26-06-03, 08:41
Ja bym sie sklanial jeszcze ku temu, aby jakos znaczaco PODKRESLAC ZE ISTNIEJE OPCJA WYSZUKIWANIA POSTÓW (http://www.max3d.pl/forum/misc.php?action=search), przeciez wystarczy odpowiednio sformuowane zapytanie aby znalesc jakiekolwiek informacje na dany tamat. Niestety nowi uzytkownicy wola zadawac w kolko wiekszosc walkowanych juz kiedys pytan, zreszta zupelnie banalnych czasem :)

tyle ode mnie
pozdr

[Post został wyedytowany: 26-6-2003 by MareG]

Phantom
26-06-03, 15:59
ale czy na dłuższą metę to robi komuś różnice...?? Zaśmieca tylko forum :) nic więcej...to jest jak walka z wiatrakami :)

pozdro..

saygon
27-06-03, 21:21
rada na to jest jedna reportujcie powtarzajace sie posty modom, a piszacty wysyłajcie wiadomoscizeby szukali przez u2u.

Adek
27-06-03, 22:06
Apropo jednej wypowiedzi.

Jest taka możliwość i chciałbym stworzyć jakiś regulamin który akceptowałoby się podczas rejestracji. [tak jak pisał Phantom]