Skocz do zawartości

Przeczytaj regulamin zanim zapostujesz !!!


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

tego Threda widzimy w kazdym dziale...ale nie wszyscy chyba na niego wchodza i czytaja co tam jest napisane...wiec moze oprocz tego ze on jest wysniuty dac mu jakies pogrubienie lub zmienic kolor aby rzucal sie w oczy too wtedy moez ludzie zaczna to czytac...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

taaaaa, czesto sie widzi tematy typu skad blueprinty, skad textury, rzadziej skad cracki. A przecierz wszystko jest napisane, wystarczy tylko przeczytac. Pomysl zeby ten topic sie wyroznial jest genialny, bo pewnie nie widac tego topicu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby pablo masz racje....ale tylko \"niby\" bo jak przyjdzie na forum jakas nowa osoba.....to i tak nie bedzie czytac tego regulaminu......bo sobie pomysli \"BO PO CO?, JA I TAK TYLKO SIE SPYTAM O CO CHCE A PO CO MI REGULAMIN\" wiec mozna pogrubic, baa mozna nawet podswietlic ale nie wiem co to da....czy to wogule cos da.....

 

 

POZDRO :]:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje...zrobić coś takiego w czasie menu rejestracji...o co mnie chodzi...mianowicie...aby podczas rejestracji mogli odrazu zapoznać się z regułami jakie panują na forum...avatar itd...propnuje dać ogranicznik czasowy na 1 min...dopiero po jej upłynięciu można by przejść do dalszej rejestracji...a kto wie może potencjalny nowy forumowicz z nudów przeczytałby...reg i sie do nie go podporządkował :)

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie sklanial jeszcze ku temu, aby jakos znaczaco PODKRESLAC ZE ISTNIEJE OPCJA WYSZUKIWANIA POSTÓW, przeciez wystarczy odpowiednio sformuowane zapytanie aby znalesc jakiekolwiek informacje na dany tamat. Niestety nowi uzytkownicy wola zadawac w kolko wiekszosc walkowanych juz kiedys pytan, zreszta zupelnie banalnych czasem :)

 

tyle ode mnie

pozdr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności