Skocz do zawartości

PORTADOWN hospital


fotoas

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Oto taki szkicowy projekcik, koncepcja , ktora powstala w wielkich potach z powodu czyjejs niekompetencji. Inna firma narzucila rzut szkicowy z rozrysowana funkcja szpitala ( 2 pietra) doslownie kilka haotycznych kresek no i ten przeklety blob ktory musi tam byc. Musi znaczy MUSI a w nim kawiarnia na dole a na pietrze pokoj dla ekipy szpitala.Jeszcze nigdy z takimi batami nie bylo mi dane cos prtojektowac, ciekawe wyzwanie choc czasem irytujace i kuje gdzies w glowie. Napewno czegos mnie nauczylo o samym sobie. Baty oczywiscie to wszesmiej narzucone fatalne w skutkach ograniczenia.

Tak czy siak prosilbym o uwagi na temat projektu ( rzutow jeszcze nei ma do pokazania, tylko zwitek papieru dosc ubogi) a nie wizki, obrazek powstal w jeden dzien w 3dsmax i brazilu na potrzeby dedlajnu wczorajszego wiec nie bardzo jest tu o czym dyskutowac. ot cukierek z lukrem.

 

pozdro

Fotoas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Trafna opinia Peter, wlasnie sa zmiany projektowane i to uwzgledniamy na poczatku.

Duzo tego bedzie, ale dopiero za tydzien.

Szejdy beda gesciej i pewnie kilka ich wersji jeszcze przeplynie.

Narazie dzielaja jako lacznik miedzy dachem a reszta bryly

bo ta czesc tylnia ktorej nie widac jest wyzsza o 2.5metra i troszke kiczowato na laczeniach sie splata... mam nadzieje pokazac cos wiecej niebawem.

 

Sans_..cukierkowo musialo byc bo przekonac klijenta trzeba bylo do siebie 'w sensie moja firma ', ale jak wpadniesz na pomysl co jest niespojne i dlaczego nie zapomnij prosze o tym napisac. Teraz mam super moment zeby sie przygotowac do drugiej koncepcji i kazda opinia na wage zlota, szczegolnie wasza towarzyszu :)

 

pozdro

Fotoas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa_"podzial okien jak w parkingu pietrowym"

 

niestety tak. Na szczescie i nieszczescie wlasnie elewacja zostala mi odgornie narzucona na cele wczorajszego oddania, podzaly sa do bani a wynika jedynie z dosc typowo zaprojektowanej funkcji szpitalnej w tej czesci budynku.

 

co myslicie o pomaranczowym blobie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzydkie jest poporostu :D

 

nie wiem co tam masz w srodku wiec tylko o estetyce mozemy sobie podyskutowac.

koncept pokazany na obrazku wyglada jak zlepek roznych pomyslow o roznej jakosci. w zalaczniku zaznaczylem srodkowa czesc ktora jes na prawde super. do czegos takiego mozna dodac na zasadzie odpowiedniego kontrastu bloba ale innego, bardziej organicznego albo bardziej geometrycznego. ten twoj blob jest po poprostu bez jaj ;) ma dziwny nieokreslony nieprzyjemny ksztalt i zupelnie nie pasujace okna. czesc fabryczna po lewej stronie jest zupelnie z innej bajki i to tej trzeciej kategorii. ale srodek jest bombowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności