Skocz do zawartości

XSI - czy warto się z nim poznać bliżej


Amok

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam!!

oczywiscie ze warto mimo ze uzywalem kilka dni:) xsi to powiem ze ma duuuzo lepszych rozwiazan niz max w modelingu !!

i jest przyjemny dla urzytkownika latwy interface latwa obsluga szybko sie lapie co i gdzie nie zabardzo sie znam na xsi ale jak sprzet sobie zmienie (monitor i karte g moja tam czwegos nie ma:() to odrazu sobie instaluje xsi!!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odp jest prosta.

 

Jełśi max ci pasuje, odpowiada ci jego interface, dobrze się w nim czujesz to szczerze mówiąc nie widzę powodu żeby się przesiadać. Możesz co najwyżej z ciekawości sobie zainstalować wersję edukacyjną, może ci się spodoba.

 

Ja osobiście XSI pokochałem od pierwszego uruchomienia. Z miejsca wszystko łapałem, z miejsca wszystko wydało mi się oczywiste. W przeciwieństwie do maksa już same obcowanie z programem stało się dla mnie przyjemnością. Tylko i wyłącznie dla interface`u się przesiadłem. Okazało się po prostu że po zaledwie kilku tyg. obcowania z programem wszystko idzie sprawniej niż w max`sie. Kwestia gustu. Znam kilka osób które nie przepadają za interfacem xsi i wolą max`a bądź maye.

 

Tak jak mówi blood_brother. Ściągnij i sam zobacz czy ten program uszyty jest na twoją miarę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności