Skocz do zawartości

Dying Samurai


AravaL

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstepie powiem ze dopiero zaczynam zabawe z photoszopem, badzcie wiec wyrozumiali. ;)

 

Moj problem polega na tym, ze 2d sie nigdzie nie uczylem, wiec robie pewnie mase glupich bledow oczywistych dla znawcow 2d :/

Ale to nic :] , licze na wasza pomoc i konstruktywna krytyke.

 

Szkic przedstawia chwile smierci wojownika...

Technika: Pencil Tool (z Potoszopa)

Czas: ok 1h 30min (dlugo.. ale jak na poczatkujacego, mnie zadowala)

Materialy referencyjne: wyobraznia ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

cholera świetne...podoba mi się...klimat jest...kolor krwi jakoś nie pasuje do reszty...ale mi się podoba...jako akcent :) bardzo fajne...ale :P poprawił bym szczegółowość pracy...sam samuraj...mało szczegółowy, i na 1 rzut oka wygląda cholernie grubo...ale po głebszym wpatrzeniu widze kolano...widzisz mało go widać...i troche to myli widza :D a co do Miecza...nigdy nie widziałem tak prostej katany...:)

 

ale ogólnie...pomysł, wykonanie...klimat zasługuje na uwage...świetna praca...toche poprawek i może być cudna :D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wiele lepiej...oczywiście że ta poza była by możliwa...ale trzeba było by zmienić topic z \"dying\" na coś bardziej nie smacznego :P...świetna praca...widze że miecza żeś poprawił git :) mógłbyś dodać jeszcze element grozy...znaczy się...pokazać jego oczy (złe, rozwścieczone) w cieniu...mocnym cieniu...ale to as you wish :D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo mogla by byc troche wieksza roznica pomiedzy powietrzem a ta oswietlona polanka. Drugi jest do przodu, z tym ze jak koledzy mowia, przydalo by sie jeszcze podostrzyc, podmalowac samego samuraia. No i ta czerwien... srednio tam lezy, sprobuj ja moze albo dociagnac jako wyrazna plame, albo zrobic czarno biala. A ogolnie bardzo klimatyczne wrazenie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności