Skocz do zawartości

Slaine(Am? face)


Scatmax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Tydzien nie mialem netu(juz wakacje mozna siedziec caly czas w domu a tu taki zonk:/) i w miedzy czasie pracowalem troche w 3d ale nie zaniedbalem tez 2d i o takie cos o to powstalo.Jest to Slaine bohater komiks o tym samym tytule.Jako referencji uzylem okladki komiksu \"Slaine-Rogaty Bog(III)\".Pierwasza wersja jest czystym rysunkiem prosto z szopy a druga to manipulacja jpg\'a w ACDSee(Zdecydowanie fajniejsza:D).Jak widac po lewej uzylem go jako mojego awatarka.

 

slainek.jpg

 

slainek2.jpg

Ten jest bardziej COOL:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

fajne, całkeim fajne :D...ale wole 1 wersje :P na 2 wygląda jak Lobo :) nie wiem czy to można by było wytknąć twoim pracom...ale za dużo kreski widać :) blur i większa dokładnośc by się przydała, ale tak jest w moim odczuciu :D

 

pozdro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX!

Co do wersji to coz kazdy ma inny gust wiec spoko.Kreski sa zamiezone chcialem wlasnie uzyskac taki efekt swobodnego malowania/mazania jak Biglebowsky:)(nie sciagam tylko sie ucze od niego:D).Aha to zle ze wyglada jak Lobo?:) mi sie osobiscie bardzo podoba design Loba:) i moze wygladac jak on:D.MOzna nawet powiedzic ze 1 to Slaine a 2 to Lobo jak kto woli:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D...zauważ że biglebowsy owszem widać u nie go kreski...ale jego każda kreska ma swoje miejsce...i wydaje się być nieodzowną od reszty kresek...tworzy jedność...u ciebie to jeszcze nie jest dopracowane :P ale mi technika osobiście się podoba :)

 

co do Lobo to LOBO Rulez :P:P:P...

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie druga wersja, nawet sie zastanawialem cio z ta wersja kolorowa zrobic, bo zdecydowanie przeginasz z czarnym, najlepiej go nie uzywac, albo zarezerwowac dla glebokich cieni inaczej strasznie brudzi zamiast dodawac glebi. W kazdym i do niczego szczegolnego nie doszedlem, wiec wrocilem do oryginalow Bisleya i odmalowalem lebka na nowo, a zkoro juz to pokarze.

 

slain2.jpg

 

 

2000006.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wow]

Postawilem sobie w pokoju oltarz i bede sie teraz modlic do BigleBOGAbowskyego:D.Po prostu wymiatasz.

Co do czerni to wlasciwie do cieni urzywam przyewarznie tylko czarnego pendzla z 10% przezroczystosci:).Od teraz ucze sie urzywac innych odcieni kolorow zamiast blackowac wszystko:D.

A jak juz w temacie Slaine\'a to Bisley to chyba najlepszy ilustrator/rysownik Slaina\'a.Power nie przypad mi tak do gustu jak On.Aha i kiedys w Swiecie Komiksu byl jeden komiks ze Slaine\'em rysowany przez Greg\'a Staples\'a to bylo dopiero COS po prostu doskonale gdyby on rysowal serie Slaina\'a cale albumy czyli to by normalnie wymialtal lepszy by byl od Bisleya ale skoro robil tylko takie krotkie:( to jednak Bisley jako etatowy tworca oprawy graficznej jest gora:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten jest zdecydowanie lepciejszy. A tera sm siebie troche wyprostuje: co prawda chyba mnie dobze zrozumiales, ale zeby nie bylo na opak. Co do tej czerni, to nie chodzi o jakis szczegolny zakaz jej uzywania, w sumie dobrym pomyslem jest naprzyklad polozenie czarnej plamy w jakis najbardziej mrocznych fragmentach obrazu np. , ale tzeba z nia ostroznie, i napewno nie uzywac czystej do przyciemniania. U Bisleya to troche inna bajka z kolei jest, bo to co robi jest podrysowane, i tylko niekiedy pojawiaja sie calkowicie duze czarne plamy, ktore i tak sa z sesem i wyczuciem. No i to samo tyczy sie bieli, to wsumie podstawy sa, ale moze warto przypomniec.

 

Co do samego Slaina to nawet nie czytalem, tylko przegladalem kilka, i zdecydowanie najleprzy z tych ktore widzialem byl Bisley, ale to jest taki samorodny taleciaz, i drugiego takiego sie nie znajdzie:)

 

A za laurke wielkie: THX , scatmax:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności