Skocz do zawartości

(AE) Swiatlo wolumeryczne z tekstu, problem z tutorialem.


Gość wojtek_vfxfan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wojtek_vfxfan

Witam wszystkich!

 

To moj pierwszy post tutaj :)

 

Mam problem z jednym tutorialem na stronie "ayato". Chodzi o ten ze swiatlem wolumerycznym wychodzacym z tekstu (link).

 

Posiadam podstawowa wiedze w After Effects, jednak napotkalem pewne problemy, z ktorymi nie moge sobie poradzic, mianowicie:

 

You may use "Logo Material" (nie mam pojecia co to znaczy)

 

Put the Material of STEP1 into a New Composition. (chodzi o to, zebym wzial ten solid i skopiowal go do nowej kompozycji czy cos innego?)

 

It will complete if you composite all Materials.

Apply "Lumminance Matte" to the smoke Material. (probowalem roznych rzeczy ale nie mam pojecia jak to zrobic)

 

Czy ktos moze pomoc? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Od to robi w ten sposób, że najpierw wprzy kompozycje z tekstem, potem zakotwicza ją w nowej kompozycji i dodaje blura, potem to co właśnie stworzyłeś znowu zakotwiczasz w nowej sekwencji i dodajesz shine, potem tworzysz nową kompozycje i na solid dajesz fractal noise, poten to wszystko wkładasz do nowej kompozycji (napis, napis z shinem i fractal noisa i dla warstwy z fractalem ustawiasz TrkMat na Luma Matte tej warstwy shinem. Jeszcze przydałoby się zmienić tryb mieszania dla twojego napisu na darken i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wojtek_vfxfan

dzieki wielkie! poradzilem sobie ze wszystkim :) Po prostu nie wiedzialem o co chodzilo z tym Luma Matte, szukalem tego w efektach ;) Reszta poszla juz gladko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności