Skocz do zawartości

praca - animacja flash / szwajcaria


Rekomendowane odpowiedzi

praca w szwajcarii - 2/3 tygodnie na miejscu. oplata za przejazd + nocleg + wynagrodzenie. zakres pracy: wykonanie strony we flashu > krotka animacja jako preloader (3d wiec raczej trzeba w 3dmaxie, ew innym) (jest maly storyboard, wybranym zainteresowanym przesle na mejla) + zlozenie menu ktore bedzie skladalo sie tylko z dwoch filmow dostarczonych przez nas + kontakt. szybka robota, ciekawe doswiadczenie, piekne miejsce = lausanne, szwajcaria.

 

zainteresowanych prosze o kontak mejlowy [email protected]

prosze o przeslanie linkow do wykonanych stron.

jezeli chodzi o poziom flasha to prosze zobaczyc stronke http://www.neostream.com/

 

pozdrawiam i czekam na szybki odzew, chcielibysmy zeby zainteresowana osoba przyjechala do nas w polowie sierpnia.

 

aha, po wiecej info mozna rowniez dzwonic: +41 792316977

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

wiec zapraszam serdecznie,

wiem ze poziom nie jest wysoki dlatego pokazalem.

(ale szef chce miec cos takiego, nie dokladnie oczywiscie ja umywam rece :D )

setka nie wejdzie potrzebuje jedna osobe,

peter jak jestes zainteresowany , dzwon, opowiem o co chodzi dokladnie i wszystkiego sie dowiesz

 

jeszcze moge dodac ze kasa nie mala jest jak za 2 tygodnie pracy (zrobisz szybciej to masz wakacje :D ), ale prosze o kontakt to pogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie jestem zajety innymi zleceniami ze szwajcarii ale http://www.tamizo.pl robi swietne www we flashu.

 

heh, watpie zeby matowi chcialo sie przerywac prace w biurze zeby przyjechac na 2 tygodnie do szwajcarii. zreszta nie widzialem zadnej pracy mata z animacja 3d we flashu

 

swoja droga po co mowisz ze w to wchodzisz jak po chwili rezygnujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze osiagniecie poziomu flasha z neostream.com jest wysoko nierealny tym bardziej dla jednej osoby. mysle ze adekwatene byloby porownanie zaproszenia kogos do duzego projektu arch. z umiejetnosciami Koolhaasa ;) moze teraz zostane zrozumiany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uee, :P

przeciez mowie ze nie chodzi dokladnie o to. juz wytlumaczylem szefowi ze to jest sporo pracy. mowie ze jak ktos zainteresowany niech dzwoni wytlumacze dokladnie o co chodzi. jedno jest pewne mozna spedzic fajne 2 tygodnie i zarobic niezle. sam bym to zrobil, ale mam do roboty cos innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności