Skocz do zawartości

[wnetrza] pinky wc


SansSerif

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Myśle że troche za szybko poszedł ten speed. Pare mniejszych niedociągnięć. Jak sam napisałeś "wc dziecku" a co za tym idzie chyba za ostro w niektórych miejscach - szczególnie okolice zlewu..cieszy z koleji sam design - fajne wkomponowanie wspomnianego już zlewu w wnęke w ścianie, poraża z koleji znowu brak choćby chamfera na krawędzi wanny - zbyt ostro by było bezpiecznie. Kompletnie nie podoba mi sie sam sedes - może i wg konceptu ale jakoś mi niepodchodzi. Reasumując prace należało by przeglądać pod dwoma aspektami - jeśli dla dziecka to wiele elementów jest nie tak jak być powinno - czy lustro jest nie za wysoko ? zbyt ostre krawędzie...jeśli jednak mowa już o starszym pokoleniu to wszystko w miare uchodzi (z wyjątkiem krawędzi wanny :P) ogólnie w porównując do innych Twoich prac - średnie wykonanie. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średnie wykonanie. pozdrawiam.

 

thx :D

 

dzieci szybko rosną, wyposażenie łazienki kosztuje majątek więc musi to być w miarę uniwersalne. łazienka jest przy sypialni dziecka co nie znaczy że musi wyglądać jak wesołe miasteczko :]

 

a rendery...teraz tylko takie będę robić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wrzucil to ktos inny napisalbym, ze fajne, ale na Ciebie to tylko ok. Biorac poprawke na to, ze to spidzik: calkiem ok :]

 

Tak serio, to sam projekt mi sie podoba, ale nie zachwyca. Rendery sa ok, ale jednak widac niedorobki. Swoja droga fajne sa takie designspeedy. Poprosze takich wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po co tak cudować? jaka jest roznica jak zrobisz tak niz bys w shaderach mial rozne?

 

róznica jest taka że ustawiam scenę, renderuję i dobieram kolorystykę która moge zmienic bez ponownego renderowania w 4 godziny a nie w 4 doby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam...

Kogoś innego by sie zjechało po pierwszym rzucie oka - no ale robił to Sans ;)

Rozumiem że to forma "szkicu" i kiedy inwestor sie zdecyduje to trzaśnies wypasione rendery?

To co widac nie rzuca na kolana - choć za oszczędność czasu i organizacje pracy już dawno wszyscy Cię szanują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nienormalny jestes

 

swoja droga warto chyba posiedziec pare minut wiecej czy tam poswiecic wiecej na te rendery po to zeby nie wygladalo jak flat shade, bo miejscami tak jest, dla ciebie gdzie po pierwsze znasz bryly pomieszczenia a po drogie umiesz czytac takie obrazki nie bedzie stanowilo zadnego problemu zinterpretowanie rendera ale klient chyba moze miec z tym problem

 

pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Gdyby wrzucil to ktos inny napisalbym, ze fajne, ale na Ciebie to tylko ok'

'Kogoś innego by sie zjechało po pierwszym rzucie oka - no ale robił to Sans '

', bo oczekiwać od akdsn ;] można było zawsze czegoś świetnego.'

 

ale wszyscy wlaza w dupe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sansie prosze opowiedz cos o renderowaniu z alpha i o swiatlach , erco, delta czy cos innego jeszcze ?

 

każdy element renderuje oddzielnie w scanline z materiałem matte by móc ładnie załadować zaznaczenie w ps. swiatła vry z własnymi iesami zrobionymi iesgeneratorem. to własnie iesy mocno zwalniają render.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten ostatni render już lepiej sie prezentuje ale znowu kamera coś nie tego :P

 

Napisał aaa

ale wszyscy wlaza w dupe

 

jeśli po tych komentarzach ty to nazywasz włażenie w dupe to ja wymiękam ;)

 

aha - fuga niewyląda jak fuga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Sans ;] patrz jak dasz taki "funkcjonalny render" to juz kazdy cie jedzie ze brzydko ;] stworzyles stereotyp gdzie ktos wchodzacy do twojego wątku spodziewa sie wyje***ch renderow :>

 

 

no a teraz nie o renderze ...

 

nie wydaje ci sie ze troche za duzo tu ostrych kantow ? jak na dziecko ?

chodzi mi o to czy nie mona bylo by troche tego ukryc ... umywalka jest tego przykladem ... mozliwe ze to moze bys spowodowane zabudową pomieszczenia...

 

w kazdym razie fajnie ... ale wolal bym tak jak jest na tym drugim renderze (i nie chodiz o to ze jest ladniejszy) ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym takiej łazienki swojemu dziecku nie zrobił...a ty sans.....ty bys zrobił???

 

Zakładając że każdy z mieszkańców w Twoim domu miałby oddzielną łazienkę przy swojej sypialni, jaka byś zrobił łazienkę dla Swojego dziecka?

 

Inwestycja kilkunastu tysięcy pln w kilka metrów kwadratowych nie jest wydatkiem sezonowym. Zamontowałbyć miniaturowy kibelek w kwiatki dla chłopca który dziś ma 4 lata a za chwilę wyrośnie na nastoletniego np skinheada militarystę? Czy może zaproponowałbyś inne równie uniwersalne rozwiązanie? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizja syna skinhaeda militarysty bardzo mnie urzekła:D ( to mój awatar tak działa?)to troche dowód na to ze w znacznej mierze o sukcesie decyduje umiejętność przekonywania i własciwie uzyte argumenty a nie " wartośc" projektu jako taka, ....nie chce wszczynac dyskusji...chodziło mi jedynie o kanciastość i kolory....a wogóle to jestem za egalitaryzmem ubikacjowo-łazienkowym i zrobił był pewnie taka samą jak i innym ....Peace:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WojciechZ

A jednak zgadzam sie z przedmowca. Dziwna lazienka dla dziecka bo chcialem zauwazyc ze jesli kazdy by mial oddzielna lazienke to te lazienki bylyby wieksze:] Wydaje mi sie ze za maly metrazyk jak na "kolejna lazienke". Rendery faktycznie troche na hop siup robione. Ale jedno trzeba ci przyznac - ze pomysly masz i sie klaniam nisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja uwazam ze ta lazienka to krok w dobra strone... projekt odwazny, niepowtarzalny i przede wszystkim zapadajacy w pamiec... No i w koncu lazienka dla normalnych ludzi nie wymagajaca posiadania 200 m^2 wolnej przestrzeni

 

IMHO pierwsze dwa rendery lepsze, moze bez wodotryskow ale plastycznie bardzo ladne.Na trzecim kibelek sprawia troche wrazenie jakby niechcacy wszedl w kadr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizja syna skinhaeda militarysty bardzo mnie urzekła:D ( to mój awatar tak działa?)to troche dowód na to ze w znacznej mierze o sukcesie decyduje umiejętność przekonywania i własciwie uzyte argumenty a nie " wartośc" projektu jako taka, ....nie chce wszczynac dyskusji...chodziło mi jedynie o kanciastość i kolory....a wogóle to jestem za egalitaryzmem ubikacjowo-łazienkowym i zrobił był pewnie taka samą jak i innym ....Peace:)

 

to nie był atak. nigdy nie wiadomo co wyrośnie z naszych dzieci a tym bardziej z dzieci naszych klientów :)

 

gdybym projektował łazienkę w przedszkolu pewnie zaszalałbym z fikuśnymi falkami, obłościami i rozwiązaniami funkconalnymi przystosowanymi dla małych ludzi. ale to jest projekt a właściwie dwa dla klientów którzy dziś maja pół metra wysokości, za rok będą mieć metr a za dziesięć lat dwa metry.

 

trzeba więc od małego wychowywać w jedynie słusznej estetyce modernistycznego minimalizmu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba więc od małego wychowywać w jedynie słusznej estetyce modernistycznego minimalizmu :D

śliczne:D

Mam propozycje....zrób speeda łazienki w jedynie słusznej estetyce modernistycznego minimalizmu starając sie wrzucić w nią płytki np. cersanitu tudzież ich ceramike, a nie Villeroy'a & Boch'a, urzadzenia za 100 a nie za 1000 za baterie....itd. Ciekawy jestem czy ci sie to uda....rozumiesz pomysł? czy z rzeczy " dla zwykłego zjadacza chleba" da sie zrobić łazienke w jedynej słusznej....czy jest to tylko przywilej tych niezwykłych zjadaczy..no i..czy propagator takiej wizji jakim jest niewatpliwie architekt ( to nie przytyk do twojej osoby a pochwała! zaznaczam.) umie jeszcze projektować dla zwykłych ludzi?:) Wiem jestem tendencyjny...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności