Skocz do zawartości

Okocim


Gość _Kreska_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość _Kreska_

a kiepsko mi wychodzily wiec olalem ale jak chcesz to prosze bardzo:D, co prawda wygladaja raczej jak bylyby na szklance i w ogole zrobila sie z tego cola jakas ale co tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

nie da rady, w takiej tylko mam a od poczatku jakos nie chce mi sie robic (sporo poprawek w photoshopie bylo), teraz robie inne ujecie wiec pewnie zaczne od wiekszej. cala szklana, wszystko zrenderowane osobno i polaczone w fotku, ciekawe jak wyjddzie..., tymczasem zazucam szklaneczke w 2000x2856 i lece na pivko[piwo][piwo][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że szedłeś w kierunku realizmu...

No i wyszło bardzo dobrze! :D

Mnie to przekonuje wystarczająco.. jest git!

Pewno, że można się czepiać i mówić, że pianka jest taka jakaś jak wodospad i burzy się niewiarygodniem albo, że piwo na samej górze, gdzie wpada do szklany, tak jakoś łamie się w pół jakby było z blachy a nie ciałem płynnym... itp.

Ale czy to ma jakiś sens?! Dla mnie nie ma...

Jeszcze raz gratulacje! :)

Kolorki są trafione, kompozycja też spoko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

senkju za komentarze:), zrezygnowalem z okocimia w wysokiej rozdzialce bo potwornie dlugo sie renderowal ale za to zrobilem sobie calsberga. I znowu ostro musialem dac w photoszopie bo w maxie jeszcze nie potrafie tak wszystkiego lączyć. Aha, kropelki na puszcze albo zostana usuniete albo zrobie od poczatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem że cholernie ciekawie to wyglada...ale dół puszki jest chyba nie za mocno odwzorowany :P ale pomysł jest godny uwagi i przemarshu do sklepu :) a gior ma racje że może wyślij to do kompani piwowarskiej :P

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

ehhh, co do puszki to wcale nie jest mojego pomyslu, mozna ja znalesc w kazdym sklepie (polecam zakup ze wzgledu na zawartosc, bardzo dobre pifko), a w rzeczywistosci wyglada super bo cala ta siateczka i obrys sa tloczone:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności