Skocz do zawartości

gra w GOLFA :)


Kaszubas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heyka :) Dzienx za komentsy. Zasadniczo ten sportowy gadget to mial byc lom :) W prawdzie jest wiele typow kijow golfowych ale o ile wiem zaden z nich nie wyglada jak ten przedmiot .... Tego typu golfistom/golfiarzom nie zalezy na przepisowej formie akcesoriow sportowych :D ... a ideologie golfowa dla tego loma wymyslil OgoTaY - mi sie spodobala baardzo i tak juz zostalo hehe! Jest poza tym wieloznaczna - oprocz skojarzenia z kijem pojawia sie tu nawiazanie do (swego czasu) najbardziej popularnego wsrod tej \"rasy nadludzi\" modelu samochodu [yes] ...

jakie muchomorki ??? To przecie przefasonowane przez miejscowych Tigerow Woodsow osiedlowe latarnie haloogenowe !

 

pzdr

szymon

 

ps.: wersja bezplechowa :)

golfista3.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki Brat jest pod wrażeniem...

Nie znam Ciebie stary i nie wiem na co Cię stać,

ale to, co tu pokazałeś, to pierwsza liga!

Technicznie rewelaja (przyznaj się, kożystałeś z referencji?)

Poczucie humoru, kolorystyka, przesłanie... wszystko jest na swoim miejscu.

A \"muchomorki\" są jak najbardziej w porządalu...

Kompozycja na piątkę z plusem!

Duże pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypasiona praca:) jak zwykle zreszta.

A co do referencji to Krisowi chodzilo chyba o referencje typu wstanie zprzed monitora podejscie do okna i odszukania na osiedlu BMW z ktorego wydobywa sie muzyka techno i w kolo ktorego kotluja sie laski:) zachwycajace sie zlotymi lancuchami i zebami a takze najnowszym sprzetem do odtwarzania techniawy:cool::o:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scatmax...wiesz...przesadziłeś z techniawą...sory...ale nie każdy słuchający \"techniawy\" jak to żeś określił...jest dresem...albo kogo kolwiek chciałeś ukazać...nie chce rozkręcać tego tematu...ale uważaj na słowa bo możesz kogoś urazić...mam nadzieje że \"nie chcący\"...

 

pozdro...

 

PS...a skąd wiesz żę każdy komu dudni mocny bas z bagażnika jest podobny do golfisty?? człowieku zastanów się...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scatmax... bądź już grzeczny... :) a tak nawiasem, to nie rozumiem oburzenia, bo przecież to był żart... poczucia humory życzę wszystkim!

 

I jeszcze jedno! Scatmax, kochanie! :) Ciekawe skąd Ty wiesz, co miałem na myśli i o co mi chidzło. hę?! :D

Kaszubas odpowiedział mi na pytanie i ja je bardzo jasno zadałem, a on badzo jasno mi odpowiedział, więc odpuść sobie :)

pokój z Tobą bracie!

A z Tobą Kaszubas to sobie jeszcze porozmawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dla kazdego cos milego BigL :) hehe

w koncu kiedy eksperymentowac jesli nie za mlodu ? chcesz haluna ? no to cyk! hehe

 

..no i zjedli mi chlopaki oba haloony... :(

 

pzdr

szym

 

ps. oj ale sie dzieje! giorgione! ty juz chyba za duuzo tych halunow wchlonales hehe uwazaj na oczka! Gotham zabierz im to swinstwo bo sie zaczyna robic nerwowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności