Skocz do zawartości

Prośba o rzucenie texturki na rurke...


San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was prosbe, czy ktoś moglby mi na pewien prosty obiekt (na zalaczonym obrazku) rzucić texturke,obojetnie jaką? Niby wiem wszystko co i jak zrobić...ale nie wychodzi mi...pieprzy mi sie troche ze wszystkim i nie moge sobie poradzic...

 

Obiekt jest bardzo prosty - jest to mała szeroka rurka, i ona jest pod linkiem ktory podaje. Sciagnijcie prosze tą rurke (to tylko 55 kb, ale nie róbcie jej od nowa bo chodzi mi wlasnie o tą), dajcie na tą rurke mapowanie cylindryczne (teraz nawet tego nie moge rzucić) i wrzućcie jakąś texturke - zdjecie czy coś...obojetnie...tylko tak zeby cala texturka byla mniej wiecej rozciagnieta na caly obiekt.

 

tutaj link (plik zatytuwany jest 'tuba.mb'): http://s39.yousendit.com/d.aspx?id=2JI25ZW21ZKHY1FG12WB837PWL

 

jesli moglibyscie to zrobić to przeslijcie jakis obrazek ...

Bardzo bylbym wdzieczny za pomoc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie nie nie i jeszcze raz nie smile.gif ..... jesli to ty zrobiles ten tutorial to dzieki bardzo za fatyge.... ale niestety to nic nie pomoglo.. to co bylo na tym filmiku to ja mniej wiecej wiem wszystko co i jak....

 

Ale sprobuj otexturować tą rure którą zapodałem w linku....jak to zrobisz to bede calował po nogach...:>

 

Bo zerknij na ten obrazek....jesli ja nadaje tej rurze texturke...i daje cylindrical mapping.... to i tak ta textura jest jakos hiper rozciągnięta.... i ch...wie co tu zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności