Skocz do zawartości

drzewo [retusz]


comix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dość nudno... :(

Po prostu.. hmm... wieje pustką...brrrrr...

kompozycji prawie brak... zupełnie nie wiem co jest ważne

Widzę drzewo, w sumie dużo drzew tak na prawdę.

Tytuł pracki zwraca uwagę na drzewo.. ale też na retusz, czego może się uczepię ;)

Retusz jak to retusz... poprawny...tylko nadal nie wiem co miał an celu. Jeśli była to czysta wprawka techniczna to cool.. efekt całkiem fajny. Logo mocno rozprasza... literki też. Skup się stary na tym o co Ci chodzi. Lepiej jest przerysować, niż liczyć na to, że ktoś się domyśli. Po prostu zdecydowanie. I najważeniejsze! Zanim coś narysujesz i zanim w ogóle usiądziesz do mokpa, pomyśl co chcesz narysować i tego się trzymaj kurczowo i konsekwentnie.. :)

That\'s all folks! :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...technologicznie...

 

nie wiem po co jest bevel na obrazku...daje to pseudo kanciastość...nie wiem zresztą cieżko mi się domyślać :)

 

co do literek po lewej stronie...to w sumie akurat do takiego obrazu strasznie nie pasują...a i jeszcze jedno...mogłeś coś z sensem poustawiać te literki...albo zrobić jush kod 0,1-owy...i oddzielić to jakoś od reszty obrazu...

 

co do zoom blura...to chyba żeś go jakoś dziwnie wykorzystał :) na kawałek gałęzi...hmm...jakoś kaprawie to wygla :P

 

co do loga...do fajne proste...miłe dla oka...ale mogłeś jush bardziej utechnicznić samo drzewko...spróbować je wyciąć...i pokombinować...coś fajnego z tego skleić :)

 

ogólnie bardzo fajne...albo brak pomysłu na zrobienie jeszcze lepszego :D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności