Skocz do zawartości

ocena


comix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A, nie sorry comix twoja strona się otwiera:D Mam włączone blokowanie pop-upów, i moja przeglądarka tak to potraktowała[lol2].Podoba mi się taki szary stonowany styl. Szkoda, że mało widzę, bo akurat o tej porze słońce mi świeci w moitor:D Właściwie, to lepiej nie wchodź na moją stronę, bo w porównaniu, do twojej, to moja strona wymięka:) Ale w sumie to się całkiem szybko otwiera. Czemu moja się nie otworzyła to nie wiem. U mnie otwiera się z prędkością 16kbajtów/s

 

Pozdro[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie strona ladnie wyglada choc monochromatycznie... wydaje mi sie ze trosske przesadziles z rozmiarami suwaka do przesuwania zaburza styl strony ... i radzilbym bu strona byla otwierana powiedzmy na srodku pierwszej strony a nie jako popup uniknies sie w ten sposob sporo porblemow a przedewszystkim nie przeoczy sie jej bo ona mi sie otwarla gdzies w tle i nawet nie wierzalem se siecos otarlo ... na pierwsy rzut i na nieszcze scie odpychajaco zadzialay na mnie dedykacje .... nie oto chodzi w stronie

powinno byc jak juz na odwiet dedykacje jako popupa zrobic w ostatecznosci lub delikatnie zarysowac pod wyswieltana strona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności