Skocz do zawartości

Sakrament Pokuty...


Phantom

Rekomendowane odpowiedzi

Ta praca powstawała ma bardzo ciekawą historię...jakieś 5 lat temu przyśniło mi się coś podobne...może nie ash tak podobnego ale o podobnym klimacie i przesłaniu...w tedy narysowałem tesh tego shkic...nie stety z biegiem czasu ów shkic gdzieś mi się zapodział...ale cały czas nosiłem go w głowie...ash ostatnio postanowiłem go zrealizować...a oto efekt...coś czuje że to raczej nie jest praca finalna a raczej będe ją może jeszcze poprawiał...na dzień dzisiajszy naprawde nie wiem...

 

Info...ręka oraz krzyż są mojego shkicu...ale nałozona została na nie textura...zarówno metalu jak i drewna, może tego nie widać ale jest :P(thx Pablo :))...zdjęcia w tle pochodzą z Animatrixa...z Seckond Resistans...oczywiście nie są one tak colorowe i poprzypalane :)

 

All2e.jpg

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja też nie bardzo wiem, jaka głębia się w tym kryje,

ale najwyraźniej nie jest mi pisane poznać zakamarki Twojej duszy :)

Tak bardziej serio:

Nie mam zamiaru Cię besztać. Nie taki mój cel. Chcę zwrócić Ci

uwagę na kilka spraw... that\'a all.. mam naidziję, że zrozumiesz

Jesli chcesz coś przekazać, to stawiaj czytelność na pierwszym miejscu

Chyba, że przesłanie jest mega wieloznaczne i liczysz na

dowolność interpretacji... hmm...

Co to samej pracki... raczej nie przyciąga uwagi..

działa wrażeniowo, nie powiem, że nie (trochę kojarzy się z pleśnią albo moczarami, generalnie jest dość bagiennie)

Ale nie prowadzi wzroku widza, nie koncentruje się na konkretnych elementach, raczej rozprasza uwagę w kierunku monotonii...

Mocno zadziałałeś napisem, który nie bardzo się chce wpisać w całość..

Typografia to też zupełnie inna para kaloszy...

Poszedłesz dość zdecydowanie i to się chwali. Niby konwencja listu, bo te kartki poskładane i brzegi obszarpane, a w gruncie rzeczy, tekstu tu niewiele, on tylko naprowadza widza na odpowiedni tor myślowy..

Całe sedno rozgrywa sie w tle, które stanowi niby jadnolitą papeterię, a jednak jak się człowiek przyjży, może tam sporo odnaleźć..

To mi się bardzo podoba...pomysł jest czaderski, choć nienajlepiej sprzedany. Ale tego można się nauczyć, a bez pomysłu to dupa!

No więc rysuj rysuj...

A ja może skończę pisać, bo przeginam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki...właśnie chodzi o ten fakt że nie moge dokładnie wyrazić tego co ten obraz ma przesyłać...jaki ma być odbierany...przez widza...:) szukałem, szukam nadal odpowiedniego tła...a raczej nie jestem wstanie go namalować vel narysować...ale dalej szukam...

 

szukam także mojego rysunku...który zrobiłem...5 lat temu :P ten projekt jest otwarty...i będzie się budował dalej :) pozatym...moja radosna twórczość jest bardziej schematologiczna...co możesz zobaczyć tutaj http://max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=4395...

 

dzięki wielkie za comment :) postaram się ją zmodyfikować żeby sama siębie wyrażała..:)

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no phantom... mi sie to kojarzy z falloutem :). ten rozwalony wiezowiec itd... a ten krzyz to nie wiem z czego zbudowany... mogles go troche wyroznic.

A pozatym to ten Phantom nie pasuje :P

lepiej by bylo... np Your Johnny or smthg...

pozatym to moze ci sie to przysnilo po tym, jak dostales wezwanie do wojska? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności