Skocz do zawartości

Moment krytyczny: "When the nightmare comes true"


Rekomendowane odpowiedzi

Wiec... zmieniłem temat swojej pracy, wybaczcie;) Nie miałem żadnego pomysłu, żeby coś wycisnąć z tamtego tematu... zaś ten temat jest bardziej przemyslany... na razie zbieram pomysły... w mojej pracy chciałbym przedstawić dominującą bestię z koszmaru nad kolesiem, któremu sie przyśniła... nie chodzi o dominację w stosunku płciowym ;) za chwile ma dojść do uśmiercenia śniącego ziomka:] chce przedstawić scene fizycznego kontaktu potwora z czlowiekiem :) pomyśle jeszcze nad wyglądem stwora... pytam sie znajomych ludzi, czego sie najbardziej boją, co mogłoby mi pomóc w stworzeniu wizerunku koszmaru:] podsuńcie mi jeszcze jakieś pomysły plz ;P bede wdzięczny... oto 1 szkic

 

A wy czego sie boicie?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dzięki stary za rade:) ale wiesz... moim skromnym zdaniem wątpie, że komiksowy art przeszedłby w takiej bitwie, gdzie prace są na bardzo bardzo bardzo wysokim poziomie technicznym a do tego z mnóstwem szczegółów:) w sumie wiem, że najbardziej sie liczy pomysł, ale to raczej nie przejdzie:P ale masz na mysli konkretnie historyjkę?:> ze statystyk wiem, że amerykańskie dzieci najbardziej boją sie clownów LOL:D pomyśle... na serio:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snake!: czy nie wybierasz z czasem zbyt stndardowego kadru. jest pionowy postaci są symetrycznie rozmieszczone, przez co praca staje się prosta i nieciekawa.

a co do designu potworków to może coś od Gigera? postaci Alienopodobne zawsze wzbudzały we mnie lekki strach.

poza tym ja też boję się clownów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie... masz racje co do standardowego kadru, ale mi chodzi głównie o pomysł na potwora:) taki najpoczątkowszy szkic:P cóż poradze, ze robie je akurat w takim stylu i w takim ujęciu ;) prace końcową widzę zupełnie inaczej ;) a Giger RULEZ:D widziałem kiedys jego album... wymiata:] niestety nie jestem na tyle dobry, zeby sie na nim wzorowac ;)

do ciebie i innych: wybaczcie mi ten kadr w szkicach, bo na razie zastanawiam sie tylko nad designem bestii:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie koncentruj się nad potworem bo to nigdy nie będzie przerażało,raczej nad emocjami w scenie.Wiesz, wymyśleć coś z czy można się utosamić,zadać sobie pytanie-a gdyby coś takiego i mi się przytrafiło?Zaniepokoić widza,dać mu poczucie możliwości zaistnienia danej sytuacji.Tak przynajmniej na mnie działa Giger.Ale to samo w sobie jest wielką sztuką.Ja osobiście życze ci powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet w łóżku patrzy w dobrym kierunku, tylko w tej jakości nie widać źrenicy:] on tak "spogląda z ukosa" z przerażeniem:] a potwór w tej scenie według mnie powinien byc uosobieniem spokoju:) nie wiem... pomysle nad tym:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności