Skocz do zawartości

APEL!!!!!


Gość Ineluki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ineluki

 

Chciałbym zaznaczyć że wszelkie podobne rozmowy na temat gorących sztafów na sieci moim zdaniem powinny być prowadzone w innym miejscu.

Każdy z nas chyba posiada swoje adresy w GG ICQ itp. Proponuję zaprzestac podobnych rozmów na Forum. A zająć się realnymi problemami np. pomocą innym kolegom i koleżankom po fachu w ich i ciężkiej i mozolnej pracy \"rzemieślniczej\".

Może zaczniemy robić jakieś wspólne projekty. Pomocą może być nawet wymiana doświadczeń między nami - nawet jeśli ma to być tylko wymiana tutoriali. Mam nadzieję że wreszcie To Forum zacznie przypominać ludzkie miejsce, a nie piracką spelunę gdzie wymieniane są informacje o ukrytych miejscach ze \"skarbami\"

Powodzenia

I Wesołych Świąt

Mateusz Jędrzejewski

 

 

G-G 2853073

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Możnaby założyć nowe forum na jakiejś stronie w necie i tam zamieszczać wszystkie takie \"nieprzyzwoite rzeczy\". Miło jest zassać jakiś fajny plug-in z sieci, ale denerwuje mnie troche, jak kilkanaście osób prosi \"Ja też poproszę ten link na maila\", \"A możesz mi to też posłać\" Co ma zrobić taki koleś? Wysyłać każdemu, kto się zgłosi? Coś takiego musi być na forum, ale nie na tym.

Proponuję utworzyć jakieś inne forum do tych celów (tam, gdzie wogóle nie będą wiedzieć, o co chodzi) a nie wrabiać w to biednego Adka, który przez nas zgarnia później opieprz od jakichś bossów z Discreet. Raz podać adres dla zainteresowanych i tyle. Co o tym myślicie? Czekam na inne propozycje :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LeVirt

witam

 

No chyba tu ktos sie za bardzo rozpedził z \"udzielaniem pomocy\"

 

Z całym szacunkiem -Exile opanuj sie

 

wesołego jajka

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??? jestem zszokowany wasza opinia na ten temat ale... moze juz niedlugo bedzie jakies takie sobie male forum na ten i inne mile temaciki

 

 

Wesołego JAJA

 

...i bez przesady z ta panika (heheheh). FBI czuwa !!!!!!

 

 

 

 

[align=center]EXILE[/align]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to macie problem, niech ktos zrobi jakies forum (nawet w formacie zwyklej darmowej ksiegi gosci) i zamiesci to na jakims free servie (WP, ONET itd. itd.) i po sprawie ! rozesle sie ludziom adres na privie i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale pare linków jeszcze nikumu niezaszkodziło, a niekażdego stać na kupowanie oryginalnego maxa i wszystkich plugów do niego.a do takich skarów najczęściej używa sie działu plugins i wydaje mi sie że niejest to zaśmiecanmie forum, a wątpie żeby każdy miał numery gg lub icq do wszystkich na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem o co cały ten krzyk.

Wydaje mi się, że dopóki używamy tych wszystkich \"piratów\" do zabawy to chyba wszystko jest ok. No nie.

Zresztą już teraz producenci oprogramowania zaczynają tak uważać, np. Alias|Wavefront udostępnia pełną wersję MAYA do nauki za darmo (Tak przecztałem w ostatnim CA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że MAYA jest OK i wogóle. W Polsce raczej cienko schodzi, inaczej na zachodzie. Popieram tego typu promocje w 100% wszyscy powinni tak robić. Choć to jest chwyt marketingowy, polegający na przywiązaniu klienta do produktu. Między innymi dlatego u nas MAX jest tak popularny. Tylko profesjonaliści jak potrzebują czegoś lepszego, a prawie wszyscy u nas zaczynają od MAX\'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie. Chciałbym dorzucić swoje 3 grosze w sprawie May\'i. Jeśli już o nią chodzi To jest to Potężne narzędzie i bez przygotowania raczej bym się do niego nie zabierał. Powala mnie w niej złożoność interfejsu (jak ktoś lubi i zna geometrię fraktalną - to jest OK). Bez psychicznego podrasowania mózgu (czyli wyprania go z maxowych przyzwyczajeń) nie ma po co siadać przy tym programie. Swoją drogą na temat Maya przydało by się inne Forum.

Poozdrofka

Mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam planuje przerzucić się na MAYE za jakieś 2 lata jak opanuje sobie 3d studio. Maya jest dużo potężniejszym narzędziem niż 3d studio. A do interfejsu (: można się przyzwyczaić

 

POZDROWIENIA

Przemek

 

PS ale 3d studio nigdy nie opuszcze chyba zostane i przy tym i przy tym to się jeszcze zobaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności