Skocz do zawartości

Moment Krytyczny: Motyl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam - pierwszy raz tutaj więc mogę mieć problemy z okiełznaniem tego forum. Mam nadzieję, że linki jakie zamieszczę będą działać. Jeśli nie proszę o pomoc

 

Ten moment krytyczny nie bedzie żadną katastrofą nie znajdziecie też w nim akcji czy dynamiki. Moim momentem krytycznym bedzie punkt zetknięcia się swiata realnego ze światem umarłych. A łącznikiem będzie właśnie motyl... przecież to równie magiczne stworzenia co i koty ;)

 

Mam nadzieję, że nie zostanę wyrzucony z forum za niezgodność prezentowanej pracy z tematem... wytrzymajcie do końca.

 

W malunku tym świat umarłych będzie reprezentowany przez ducha elfiego wojownika. Zaś świat realny (nieco magiczny) to motyl. Na początek szkic i pierwsze kroki.

 

m1.jpg

 

m2.jpg

 

 

 

Mam nadzieję, że linki działają. Teraz zabieram sie za tło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie to nie mennica ;)

To takie coś nad czym będzie unosił sie kryształ (zapewne magiczny - właśnie nad nim pracuję).

Być może to ten kryształ jest punktem krytycznym. Być może tylko w jego pobliżu możliwe jest zetknięcie się tych dwóch światów...

 

Pozdrawiam

 

ps. motyl oczywiście będzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawił się kryształ. Mam też wstępną sylwetkę elfa. Zastanawiam się czy robić go niematerialnego czy tylko w połowie materialnego. Nie chce aby cały był przeźroczysty ;).

 

Początkowo myślałem aby ta postać była smutna i przygnębiona. Teraz jednak zmieniłem zdanie - będzie dumny i wyniosły. Muszę zmienić położenie miecza aby za bardzo nie przesłaniał 'mennicy' hehe.

 

No i motyla trzeba będzie gdzieś umieścić....

 

m7.jpg

 

mpostac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postać gotowa. Pozostał motyl i miecz...

Postanowiłem, że elf nie będzie całkowicie przeźroczysty. Wręcz przeciwnie. Zastanawiam się czy nie powinienem tej pracy wystawić jako maszyna bojowa - niezły killer z niego chyba wyszedł ;)

 

m8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że macie Panowie rację... chyba źle przedstawiłem moment krytyczny.

 

Miałem na myśli to, iż momentem tym jest zetknięcie się żywego motyla z duchem... z waszych opini wnioskuję, że mi nie wyszło.

 

Proszę o dalsze uwagi. Może coś będzie można zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności