Skocz do zawartości

nastepny jegomosc, i jegomosciowa :)


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co tu dużo gadać...

Kawał konkretnej mordy.. :D

Coś w tym jest, nie da się ukryć.

Najbardziej mi się podobają te \"zawieszone\" oczy... :)

Tak mocno sie odcinają od tła i tak przyciągają uwage, że nie sposób

im się oprzeć :)

Świetna robota BigL!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajno... ona ma takie smutne oczy...

Wiesz co Ci powiem? Kolorystycznie to moim zdaniem najlepiej trafileś na 5-ym etapie... (trzeci od końca) jakoś fajnie Ci się te zielenie zrównoważyły a jej skóra była dużo cieplejsza, ale widocznie nie taki był Twój zamiar ;) Generalnie jak na taki szybki szkic, to wszystko gra :) cool

No tak.. nie zdążyłem odpisać, a tu update ;) Aż mnie zatkało?! Co ona jest? Zombie, czy coś?! HAHA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Gotham! tak to mnie jeszcze nikt nie zbluzgal...narazasz sie:) Cholera, ale wiem niestety, juz pisalem, ugladzilem to za ostro zdecydowanie, umeczona papka jest teraz, ale nic to, Roberta mi jeszcze daleko ( i ty dobrze wiesz w jakim znaczeniu to mowie:) ); btw. Widzialem jego fotke i podtrzymuje swoja opinie co do jego plci ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz sorry ale musiałem wybierać... Albo napisać to albo: Hmmmmm, ciekawe jaka panna cię tak ulizała...

 

Z dwojga złego wydaje mi się że wybór był dobry :>. A w sprawie Roberta to lekarze chyba jednak się nie mylą :).... Chociaż teraz to tacy niedouczeni... Albo może jest to przegięcie w drugą stronę i może są tak dobrzy.... Hehe, ale dosyć obgadywania bo w face to face jest spoko koleś i ma taką pannę że hoho.... A tak zupełnie na marginesie to pomaga mi w zorganizowaniu prawdziwej bitwy: Polska vs. Korea w CG... Ale na razie tsiii bo jeszcze się zejdzie ;) (i nie wiem czy to dobry pomysł).

 

A co do pracy to bardzo dobrze! Przynajmniej twoje portfolio nie będzie monotonne.

 

PS. Miranda ci padła?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he, spoko, wiesz ze jaja sobie robie, co do Roberta, to tez frywolne zarty, wieze ze jest spoko, jedynie co do jego talentu moge miec obiekcje. aaaa... to ty jeszcze cosik tajemnieczego szykujesz, oczywiscie zdradzisz mi wszystko ze szczegolami, bo miranda zyjei ma sie dobrze, nie wiem z kad takie przypuszczenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności