Skocz do zawartości

Moment krytyczny:"Landing on their planet"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

w końcu się zdecydowałem na udział w bitwie (to moja pierwsza bitwa).

Scena przedstawia dwa małe roboty, które miały awarię i wylądowały na zwykłym stole, a za nimi czycha dzieciak, który jest żądny nowych zabawek ;] Zdjęć użyto tylko dla drewna. Scenę robię sam w Blenderze, Wingsie i Yafray'u, postprodukcja i tekstury w Gimpie.

 

Hello folks,

at last, i've decided to join this battle (this is my first battle).

The picture shows two robots, who have damage on their ship and they landed on the common table. The little kid is lieing in wait for new toys ;] Pictures have been used only for wood texture.

 

I made this scene myself in Blender, Wings and Yafray, postproduction and textures in Gimp.

 

Narazie model rakiety:

rakietkamodel.jpg

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no nie tweety, a ja ?? tez robie na blenderze bitwe (link w podpisie) ;p

Drugi człowiek z Łodzi ktory robi bitwe na gratisowym sofcie.

Będe mial sie kogo pytac o tajniki blenda bo ja go dopiero poznaje :D

Powodzenia.

 

P.S. Leru wyjechał na wakacje, czy co ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny pomysł i niezgorsze wykonanie ;) z tego co kapuje to niby takie miniufoki lądują na stole koło talerza łyżki etc ?

 

O to chodzi:D.

 

Nasunął mi się pomysł aby to był naprawdę moment krytyczny...spod stołu

wyłania się niemowlak z gumowym młotkiem w ręku myśląc, że owe roboty to zabawki. Niemowlak zamierza "bawić się zabawkami";)

 

PS: Dzieki za wszystkie komentarze.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rakhi, masz wyobraźnę, to się ceni :)

 

Taka mała uwaga techniczna, w sumie bzdura ale jednak. W temacie wątku jest napisane: "update na str. 4" ja mam Twój wątek na 2 stronach :)

 

Powodzenia, mam nadzieję że skończysz tą scenkę bo zapowiada się super

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie, ladnie. :)

Bedzie jakis robot kroczacy?

 

pozdrawiam

 

Raczej nie.

 

[...]Taka mała uwaga techniczna, w sumie bzdura ale jednak. W temacie wątku jest napisane: "update na str. 4" ja mam Twój wątek na 2 stronach[...]

 

Dziwne ja mam na 4 stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi rakhi, jak oceniasz funkcjonalnosc menu w Blenderze? Przyznam sie, ze mnie odstraszylo i tak sie skonczyla moja zabawa z tym programem. Powiadaja, ze badz co badz jest to jeden z lepszych toolbarow wogole wsrod oprogramowania tego typu...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robociki sa fajne, takie inne :-), beda mialy jakies konczyny ?? czy tak tylko beda jezdzic ala pathfinder, bo na koncepcie jakas flage te ludki maja itepe ??

 

a interfejs blendera jest ql, mi sie podoba, szkoda tylko ze sam program ma jeszcze braki w funkcjonalnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi rakhi, jak oceniasz funkcjonalnosc menu w Blenderze? Przyznam sie, ze mnie odstraszylo i tak sie skonczyla moja zabawa z tym programem. Powiadaja, ze badz co badz jest to jeden z lepszych toolbarow wogole wsrod oprogramowania tego typu...

 

pozdrawiam

 

W skali 1/10 to oczywiście 10:D. Na początku interfejs wydaje się dziwny bo nie jest taki jak inne. Ale później człowiek odkrywa jak szybko może się poruszać, prawie żadnych rozwijanych menu, prawie same przyciski. Układ okien można zmieniać dowolnie bez ograniczeń. Jak człowiek się tylko przefamie to przy blenderku zostanie (i nie czuje, że rymuje:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności