Skocz do zawartości

Maszyny bojowe: The Wheel


Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem jednak wystartowac w bitwie, nic nie strace a moge sie wiele nauczyc. Od razu chce powiedziec, ze jestem poczatkujacym uzytkownikiem

maxa i moge popelniac podstawowe bledy:)

Konceptowi powinienem podolac, dlatego jest malo oryginalny.

Oto on:

Postapokaliptyczny (trudne slowo) swiat, pustynia, cos w rodzaju route 66,

ktora jedzie... monocykl:) ofkoz uzbrojony (bez gasienic:)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

inspirowalem sie bardziej carmageddonem the death race.

dlugo myslalem jaki silnik by do niego wsadzic... padlo na

podwojnego 6 cyl. boxera. powinien sie pomiedzy nozkami zmiescic.

Moja kochana V8 HEMI nie przeszla:(

a oto co naskrobałem (dopiero lekko dlubniety, to na głowicy to bugi w samplowaniu):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha dareg w koncu znalazles przycisk "Nowy temat" na forum:) Fajnie sie zapowiada, i napewno sie duzo nauczysz (ja sie nauczylem bardzo duzo, pod koncowym renderem napisze co dokladnie;)) teraz to tylko moge zyczyc powodzenia i ukonczenia bitwy... pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ładny silniczek, tyle że kable bym raczej zrobił "sztywniejsze" i uporządkowane jak wtryskiwacze w dieslu. No i może by ten silniczek częściowo kółko obejmował? Tak sobie tylko gdybam.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jp- chcialem zeby te kable nadaly mu troche finezji:) dojdzie kolektor wylotowy to sie moze cosik zmieni.

jesli chodzi Ci o to, zeby pomiedzy silnikami bylo kolo...

to nie przejdzie, wyobraz sobie w takim wypadku jakby wygladal skrzynia biegow:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jp- wiem ze zaczna sie schody na panu Załoga:)

primo: nie bedzie to Biped:D

drugie primo ultimo:): organiki ja totalnie nie znaju:( wiec moze sie pojawic tylko twarz, za szybka, reszta to jakis pancerz.

myslalem o takim zwyczajnym "skorzanym" harleyowcu, ale checi a umiejetnosci......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko.

Chciałem cię tylko sprowokować. Ale serio to może by tak zamiast pancernego po prostu kabinę by jakąś zmyslną zmajstrować.

...Czytałem kiedyś o stworach z morza co pojechały na lądową wojnę. A może to taki ...wózek z akwarium na pana załoge...

Ech, wiem z lekka się zagalopowałem. Pamietaj tylko, że pojazd o tej konfiguracji to w miarę znany motyw. Musisz zaproponować jakiś szczególny wariant.

Naprzód!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesoledi- wielkie dzieki, za poswiecony czas. ale posiadam juz te referki:)

wiecej i tak juz mi nie trzeba:D

zastanawiam sie czy nie zrobic tej odchylonej wersji z 1931r. (pierwszy link pierwsza fota)

i czy ten motor nie jest za bardzo lowpoly...

a tera to nie wiem za co sie zabrac:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny silniczek, choc kable na moj gust luzne. Może jeszcze sprężarkę/chłodnice.

A kabina daje mozliwości do szalenstw z bajerami (panczerz z ładnym omalowaniem, czy pukawki). To chyba nie zwykły monowheel tylko maszyna bojowa, co?

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada dobrze, aczkolwiek brakuje mi tu jakichs tlokow czy po prostu jakichs przeglubow :)

 

co do kabiny, taka obudowana kulka bylaby nieciekawa niemniej pojaz ktory z zadnym stopniu nie chroni pasazera to kiepski pomysl, jakas chociaz minimalna ochrone powinienes mu zapewnic :)

 

trzymaj tak dalej, i ja bede trzymal kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

jak dla mnie ok, no nie znam sie kompletnie na tego typu sprzetach ale porownujac do zalonczonego przez Ciebie obrazka powyzej wydaje sie jak najbardziej git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, odrazu wyjasniam ze ta tuba sluzy tylko do tego, zebym zobaczyl ile mam miejsca w "srodku" pojazdu.

co do ksztaltu kola to sie zmieni diametralnie...

i tak, raczrj bedzie zaokraglony na zewnatrz (przekroj "D")

 

edit: a co byscie powiedzieli na podwojne kolo z szyba pomiedzy tzn. odstep jakies 50cm?? mialby problemy ze skrecaniem ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co byscie powiedzieli na podwojne kolo z szyba pomiedzy tzn. odstep jakies 50cm?? mialby problemy ze skrecaniem ale...

zawsze mozna zrobic system czolgowy, czyli 2 oddzielne silniki tudziez odpowiednia przekladnia dla kazdego z kol znajdujacych sie bo bokach szybki.

(tylko nie wiem czy nie zabrudzilaby sie ona zbytnio, trzeba by wmontowac jakis system czyszczacy :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesoledi- dwa silniki juz sa:) ale system czolgowy nie zdal by egzaminu.

tym pojazdem kieruje sie "cialem":D zaniechalem pomyslu z podwojnym kolem.

jp- bieznik bedzie a la pirelli pZero corsa, ale z motion blurem bedzie slabo widoczny (czyt. wogule:))

nie maz zastrzezen bo jeszcze nic nie ma:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my bad!!! spiesze z wyjasnieniami, to jest stelaz na ktorym bedzie sie trzymac

felga z opona, a na tych wypystkach beda rolki stabilizujace:)

dzieki!!!

 

przy okazji zamieszczam mini updata z moja ulubiona czescia czyli z wydechem:D

potrzebuje rady jak umiescic "gorny" wydech:(

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zgrabny modelik.

Czejam niecierpliwie na oponkę i pana Załogę.

...a - nadal upieram sie przy jakiejs fajnej owiewce, choćby jak w stylowych chopperach typu Harley Electra. No i pokawki, bo to zbyt pacyfistycznie wygląda...

Naprzód!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bieznik zrobie na poziomie texturowania, nie wiem czy bedzie widoczny przy 100km/h:)

kierownica jest z metalu, wiec powinna byc sztywna:P

btw, widzisz tu jakas kierownice?:D

pukawki jeszcze bez magazynka i tasmy amunicyjnej.

nie sadzilem ze bede musial to wszystko tak upychac:(

 

ps. jp- dorobie kabine, od polowy kola bedzie szyba, a reszta to blacha z otworami na gnaciory...( dżołk:D:D:D)

 

edit: gorny wydech i wariacja na temat skrecania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

No dla mnie bomba. Ostatnie ujęcie bardzo udane, dynamiczne i pokazujące maszynke, w ka sądzę, manewrze bojowym.

Lufki jak się patrzy. No, no chapeau bas!

 

Dzis mam trochę wolniejszy dzień to podgonię swoją scenkę, muszę nadgonić dystans do ciebie, dareg;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności