Skocz do zawartości

Metro...


Gość Połki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Połki

Czasami to nie działa, bo serwer jest od jakiegoś czasu atakowany przez hackerów i stąd te problemy. Ale w czasie spokoju, to mi szybciej chodzi niż max3d.pl:). W takim razie wrzucę to jeszcze w inne miejsce.

 

BTW: Dałem linka do strony, a nie od razu do .avi , bo się czepiają, jak jest mało wejść na stronę, a transfer duży:/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie nie zle, tylko zrob cos z ta kamera bo strasznie sztywno sie przesuwa...

 

I przydaloby sie minimalnie rozswietlic scene, zeby nie bylo tak ciemno na poczatku, chociaz z drugiej strony klimacik lepszy :)

 

Pozdrawiam

Gith

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Połki

Dzięki! Bałem się, że mnie wyśmiejecie[lol]

W sumie to ta animacja, jest bardzo low poly, ale chyba aż tak tego nie widać.. Wagon metra, to trochę poekstrudowany box, bez tekstur i wnętrza (Tylko 2 stronny materiał). Tunel to połowa tuby, i box jako podłoże:) Oczywiście jest to kolejny nieskończony projekt:P Miał to być wstęp do animacji o stworze żyjącym w tunelach nowojorskiego metra:) Nie będę już z tym nic robił, chyba, że zupgraduję kompa, to może coś dorobię. Rendering, oczywiście w scanlinie:D Praca pochodzi z początku grudnia 2002.

 

BTW: Może jeszcze coś powrzucam, bo mam zrenderowane jakieś 20000 klatek różnych animacji:D A może więcej[hmmm]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, super! Tak malo srodkow a klimat jest naprawde niezly. Tak mi sie spodobalo, ze chyba zaraz sprobuje zrobic wlasna wersje \"wydarzen\" ;) Ostatnia animacje robilem w 3ds studio 3.0 (jeszcze pod dos) wiec az sie boje o efekt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Połki

Spoko[piwo] Hehe 3dstudio pod dosem to tylko widziałem, ale nigdy w nim nie pracowałem. Środków w tej animacji musiało być mało, bo mam słaby sprzęt:) Masz może tą swoją animację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam :) Ale niestety mam tez problem z zamiana starego formatu (.fli) na .avi.

Probowalem Premiere 6.0, ale gubi klatki, reszta tez sobie kiepsko radzi.

Jesli ktos zna jakis dobry konwerter to please let me know.

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Połki

Chciałem zrenderować tą animację jeszcze raz, ale w Brazilu. Po pomnożeniu liczby klatek przez czas renderingu jednej klatki, wyszło 30dni:| To chyba wina świateł, bo jest ich 32, a faców ~82000, głównie za sprawą podkładów kolejowych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Połki

hehe, ja nie chcę się ścigać kto zrobi więcej faców:D Ja poprostu nie moge zrobić więcej, bo by mi się to renderowało trzy lata:) A chodziło mi o to, że czas renderingu nie byłby długi przy tej ilości faców, lecz przy tych 30 światłach:) To dla mojej maszyny[killer] zbyt dużo[lol]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności