Skocz do zawartości

Maxwell: GALERIA RENDERÓW


xeav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A czy jest sens i czy mozna wrzucac pracki nie podajac autora :> ?

 

Bo szczerze to bym sie wkurzyl gdyby ktos wrzucal linki bezposrednio do moich renderow :| ...

 

Poza tym to duzo renderow maxwellowych mozna zobaczyc na stronie i forum maxwella ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhe pomylka mxi tekstur :]

 

nie rozumiem ...

 

mxi to chyba format sceny maxwella ... (

 

a twoj render naprawde niczym nie imponuje ... 640x480 i 8 sampli to jeszcze norma przy 20 min w nowej wersji zwlaszcza ze sample nie skaczą tak o do gory liniowo ... na poczatku jest szybko pozneij jest klopot ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin to prawda rend nic szczegolnego sample na pcztku ida szybko potem slow to taki tescik :D zapuszczam na noc cos tam ulepilme zobaczymy jak wyjdzie dam mxi tekstur sample 18 i moze z 14 H jak wyjdzie cos sensnego to moze wrzuce ale jak znam zycie to bedzie krzak hehhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Sans, to chyba nie jest tak :) fakt że początkujący graficy często pakują DoFa tam gdzie nie trzeba ale jeżeli scena tego wymaga (ogniskowa kamery, zoom itp.) no to DoF jest jak najbardziej wskazany. Fotograficy raczej DoFa nie unikają, wręcz przeciwnie (zależy oczywiście jakie zdjęcie chce się zrobić)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh Xeav to naprawde nie ma sensu. Maxell wniosł nową technologię oświetlenia, nie mówie bo całkiem realistyczną, ale render TROSZKE lepszy od np Vrajowego to wielokrotnie dłuższy czas >>> B E Z S E N S U!! Do tego ten interface :/

 

Niedlugo zrobią render co sie bedzie naciskac tylko jak bardzo chcemy realistycznie i sample :/ moze wgole komputer sam wszystko zrobi, normalnie ze zdjecia!

 

Ps: a ten metal po 2,6h to naprawde, raczej wada niz zaleta programu. :/ takie sample po takim czasie????? vraj na 286 zrobil by to lepiej i szybciej.

 

Do tej pory NextLimit to tylko Ciecze i niech tak pozostanie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giegu, o co Tobie chodzi ? ten wątek służy do zupełnie czego innego. Twoje posty są bez bez sensu, co próbujesz udowodnić ? Ja renderuje mentalem bo mi najbardziej przypadł do gustu, ktoś renderuje v-rayem, ktoś brazilem a jeszcze ktoś maxwellem i co Ci do tego ? o co walczysz ? człowieku daj sobie spokój...

 

EDIT (post niżej) - Jak grochem o ścianę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj cos dla porownania, dzbanek >>> 2 minuty (!!!) 21sek 800x600 > to jest ~~72 razy szybciej i w zasadzie nie jest gorszy!(zgadnijcie co za render:p)

 

I co zle?? Nadal jestescie za maxellem? Bo ja nigdy nie bylem

 

PS: Vorek to ty daj sobie spokoj :/ jak robie cos niezgodnie z zasadami to niech moderator zadecyduje, przecie nikogo nie obrazam, jezu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako użytkownik zarówno maxwella i vraya wypowiem sie w sposób obojętny - giegu chodzi o to że ten wątek to ma byc galeria renderów a nie dyskusje na temat wyższości/niższości maxwella nad innymi. Co z tego że jest wolniejszy skoro dobry user potrafi wyczesać z niego naprawde wiele - co z tego że material editor nie daje podglądu - jeśli ktoś woli renderować 15godzin to co z tego ? to jego praca jego komputer jego opłaty za prąd - wolisz brazila/vraya/mentala/fr czy co tam jeszcze dane nam jest próbować Twoja sprawa tylko nie wmawiaj nam że jest on lepszy/gorszy - kwestia gustu pracuj w czym wolisz i nie zaśmiecaj wątków bezsensownymi uwagami - mam czas pobawie sie maxwellem, nie mam ? renderuje sobie w vrayu i nie tylko dlatego że maxwell renderuje o wiele dłużej - kwestia gustu kto co robi i w czym. Koniec tego offtopa i tak pewnie ktos to posprząta.

 

edit -> jak powiedział mój Najlepszy nauczyciel - "wszystko ma swoje wady i zalety" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności