Skocz do zawartości

Maszyny bojowe: Rozpoznanie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

papaVader-książe zabawek - nie chciało mi się wykańczać, bo się znudziłem, dlatego zasmarowałem boki i puściłem na forum; natomiast po wykadrowaniu, czy jak wolisz docięciu do spadu, wszystko na obrazku się dusiło, więc... na razie to wprawki.

 

rowr - nie nie sypie się, to moja wina, nie położyłem odpowiedniego światła i cienia, dlatego wygląda trochę jakby wyskakiwała z zawiasów, albo miała skręto-skurczo-ścisk ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Pionier, dzięki za pomoc, refek jest od groma w wolnym czasie ogladam, przeglądam, maziam co nieco, by się w konstuowanie stalowych pudełek wprawić...

jest jeszcze trochę czasu, więc na pewno coś poprawnego wysmaruję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papaVader-książe zabawek - nie chciało mi się wykańczać, bo się znudziłem, dlatego zasmarowałem boki i puściłem na forum; natomiast po wykadrowaniu, czy jak wolisz docięciu do spadu, wszystko na obrazku się dusiło, więc... na razie to wprawki.

 

skoro się 'dusiło' to znaczy, że trzeba poszukać kompozycji lepszej, a nie robić świecące obwódki, chyba, że zamierzasz to zostawić (z taką kompozycją i obwódkami), ale wygląda to fatalnie, nie da sie odlądać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem - do trzech razy sztuka... Na razie pierwszy, większy element w formie szkicu. Pozdrawiam.

 

szkic_1.jpg

 

Szkicu? Hmmmm mi to wygląda jak jakieś zdjęcie fragmentu jakiejś dioramy lub ew. zdjęcie z IIWW obrobione w PS-ie tak by wyglądało szkicopodobnie :).Sprostuj Waść jesli się mylę , no offence.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy z tymi pocztówkami z II wojny światowej. Discovery:)?. Czołg rzeczywiście wygląda za dobrze w stosunku do twoich poprzednich prac, szczególnie jeśli chodzi o regularność i dopieszczenie elementów gąsienic, bo ludziki wyglądają na wkład inwencji własnej. Z drugiej strony jak mniemam to przerys także możliwy efekt do uzyskania. Pracuj dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkicu? Hmmmm mi to wygląda jak jakieś zdjęcie fragmentu jakiejś dioramy lub ew. zdjęcie z IIWW obrobione w PS-ie tak by wyglądało szkicopodobnie :).Sprostuj Waść jesli się mylę , no offence.

 

co wy z tymi pocztówkami z II wojny światowej. Discovery:)?. Czołg rzeczywiście wygląda za dobrze w stosunku do twoich poprzednich prac, szczególnie jeśli chodzi o regularność i dopieszczenie elementów gąsienic, bo ludziki wyglądają na wkład inwencji własnej. Z drugiej strony jak mniemam to przerys także możliwy efekt do uzyskania. Pracuj dalej.

 

Nie, to nie żadne zdjęcie, ani panorama, a "szkic" dlatego, no bo robiony tabletem w programie ArtRage, potem trochę podkręcany na warstwach w PS-ie. Z refów oczywiście korzystam... nie wiem co jeszcze napisać... no może tyle, że nie jestem wielbłądem ;)

Co do obrażania się... Nie za fajnie jest przeczytać taką informację jak Twoja, ale wątpliwości zawsze można mieć, dlatego się nie obrażam ;)

 

Co do refów - kilkanaście figurek postaci - żołnierzy, ilustracji pojazdów - otrzymałem od Pioniera i na nich w dużej mierze się wzoruję. Z tego co znalazłem sam, fajne kompozycje są pod adresem: http://www.stenbergaa.com

Natomiast podstawowy ref pt."Tiger in the mist" Davida Pentlanda jest pod powyższym adresem. Tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ci sie uda zlapac klimat tych ilustracji z linka to dla mnie wygrales nawet jak nie wygrasz tej bitwy :)

 

na razie wszystko idzie w dobra strone, ArtRage to chyba uzywasz tylko do szkicow prawda? kolorki i wykonczenie osobno w PS - zgadza sie? No i mam nadzieje ze finalny obrazek bedzie w Hi-Res:),

 

powodzenia i czekam na updaty

 

pozdro

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie, pieknie :)

Przyczepiłbym sie jedynie motocyklisty - może przesuń o trochę w prawo bo w tej chwili wyglada jakby błotnik czołgu wchodzil mu w oko.

Postac druga od lewej zlewa sie z czolgiem, moze wybrniesz z tego kolorem ale wydaje mi sie ze lepiej byloby ja przesunac, moze niech rozmawia z pierwsza postacia z lewej to teraz to on "nie wie co robic", stoi prawie na bacznosc, bokiem do czolgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności