Skocz do zawartości

Mirror a emancypacja lesbijek :-)


Kaszubas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pablo: jak juz pisalem poczatkowo byla to jedna panna: http://www.sails.pl/~szymon/images/EWA.jpg

potem zaczela sie radosna tworczosc mirrorowa:) ...i postalo najpierw cos czego nie pokazalem od razu bo ktos moglby uznac za kryptoreklame - mianowicie w nawiazaniu do pewnej zabawnej kampanii reklamowej przed jakichs 6 lat (pod haslem: Think different) urodzilo sie cos takiego: http://www.sails.pl/~szymon/images/EWA&EWA.jpg

czyli proste odbicie plus pare gadgetow :)

pozniej przyszla mi do glowy nieco blizsza integracja klonow i usuniecie otoczki reklamowej... przemalowalem wiec raczki, plecy, posladki, wprowadzilem kilka modyfikacji w lewej nodze (przestawilem ja nieco do przodu by zrobic miejsce do stania drugiej pannie), w twarzy i we wlosach... to tyle... Zatem nadal jest to zwykly klon z tym ze w zmienionej nieco wymogami integracji (europejskiej?) pozie :D

 

pzdr

szymon

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam złudne uczucie że podobne są one obie do bejzbolisty...coś tak mała rodzinka :)

 

co do pracy...to bardzo dobre wykonanie...ciekawe nawet...ale faktem jest że mogły by być ładniejsze...w końcu adam nie był desperatem...tak ja myśle :)

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienx Gotham :) Patrzac w tych kategoriach dalem ciala tez z keylight i kierunkiem wiatru hehe :) Przy tego typu zabawie w symetrie nie chodzilo mi jednak o naturalistyczne (zgodne z zasadami fizyki) oswietlenie calosci czy wicherek, a raczej o klimacik - tu dla mnie jednym z glownych jego czynnikow jest ta chamska symetria zlamana tylko kilkoma elementami :) W sumie w ramach kazdego pojedynczego \"modulu\" swiatlo jest konsekwentne. Dopiero przy przejsciu z jednej polowki do drugiej aktywny element (reka) przejmuje oswietlenie polowki (strony lustra ?) po ktorej sie znajduje ... Taka dopisalem sobie do tego filozofie hehehe

 

pozdr

szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież one mają wszystko na swoim miejscu. Nie są garbate, nie są kulawe, mi się podobają... nie wiem o co wam chodzi. Może to nie jest Pamela Anderson z silokonem gdzie popadnie, ale na pierwszy rzut oka widzę kobietę.... ba! Nawet dwie :))

Kaszubas! Kolejna pracka, która cieszy oko, no i ma drugie dno. To już chyba powoli standart jak chodzi o Ciebie :) Brawo!

p.s. szkoda, że wąż nie rzuca Cienia... trochę fruwa, wiesz :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności