Skocz do zawartości

Propozycja nowego dzialu - Foto


KaeMS

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu zastanawiam sie nad tym ilu z was poza Max'em, rhino, Mayka, LW, Shopem itd., itp. robi jeszcze fotki. Mozna by zalozyc nowy dzial temu poswiecony, lub jesli jest zbyt malo chetnych wrzucac do galerii (WIP chyba odpada) 2d. Co o tym myslicie?

 

Ja osobiscie ostatnio wiecej robie fotek niz modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

przeciez w dziale 2d daje sie foty ... ;]

 

w sumie przydal by sie dzial gdzie mozna bylo by podyskutowac nad technikami , doradami w sprzetach ... lub seria "jaki masz aparat"

 

ja byl bym za ... mam Minolte i nie zawachal bym sie jej uzyc gdybym wiedzial jak ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hem kiedys byl podobny temat ja jestem na nie mimo iz sam robie zdjecia to sa do tych zagadnien fora specjalizujace sie w fotografi wiec po co jeszcze na forum o grafice wpierniczac fotografie...ale to tylko moje zdanie ...

 

pozdro 666

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chymm, osatno poszukiwalem ciekawego i jakos w miare przyzwoicie prowadzonego forum Foto - i co ? NIC. Nie wiem czy nic nie ma, czy to ja nic nie znalazlem. Poza tym, dlaczego dzialajac na jednym forum i rozmawiajac z jedna grupa ludzi nie podejmowac roznych tematow - no, chyba ze to ja jestem dziwny i fotografike wiaze z grafika. To tak jakby powiedziec : wypad ze szkicami, my tu modelujemy, goncie sie z ta architektura w koncu to najczesciej same boxy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja trochę pstrykam jak mam czas i możliwości (kasę na filmy :D ) Teraz odkładam na Canona 350D i jak tylko go dorwę to biorę się za foto na poważnie :)

 

Do powstania nowego działu nastawiony jestem pozytywnie aczkolwiek nie będę protestował jeżeli takowy nie powstanie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie troche za szybko na nowy dzial narazie wrzucajcie prace do 2d a jak sie zobaczy ze jest duuuzo osob ktore to interesuje zajuja sie tym dyskusje itp. to wtedy mozna by dac nowy dzial:)

to tak jak dawanie nowego dzialu do rendering(vray itp.) decyduje o tym popularnosc

takie jest moje zdanie:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz cos to ja bym był za takim czyms typu posortowania w kategoriach bo na cgtalku to jest tki kocioł z tymi softami ze głowa boli - osobne kategorie dla softów poszczególnych wg mnei głupota mogli to chociaz wrzucic w jeden dział a nie na główną stronke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balagan na cg talk ? :) oj oj oj cos niechce mi sie wierzyc ;)

 

Poprostu tam jest 100x wiecej ludzi czyli wiecej specjalistow w danej dziedzinie ... wiecej podforow proste :)

 

Osobiscie odwiedzam tylko z 3 dzialy jak sie nudze to wiecej :)

 

Co do podforum w dziale 2d to jestem za, mimo ze nie lubie takich rozwiazan jak np. w dziale renderigu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, ja jestem za zrobieniem "pod forum" w 2d, pomysl ROWR, fotografia to nie same zdjecia, rozmowy o sprzecie, filtry, aparaty, kadrowanie, mozna zalozyc pojedynczy post jezeli chodzi o same foty.

 

P.S

 

Korzystam z Canona EOS 500, i cyfrowki Kodaka, i jakos wole lustrzanke, szkoda ze cyfrowki(lustrzanki) so tak cholernie drogie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności