Skocz do zawartości

maszyny bojowe:vtg 900


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

właśnie... skopana perspektywa... środek samochodu sie wypina jakby do góry... popracuj nad okrągłością kół, nad ich rozmiarem i położeniem... środki felg są za bardzo w strone przodu samochodu (efekt głębokości ci nie wypalił:P ) i w zderzaku środkowe z tych trzech podtrzymadełek jest za bardzo w lewo.... i ja bym jeszcze troche podniósł przednią szybe od zewnątrz do góry... jak na razie nei wiem co jeszzce, bo sie nie przyglądałem... czekam na koniec:D :] pracuj ziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już jest lepiej z tylnym błotnikiem, ale jeszcze podetnij go więcej, bo jeszcze trochę nie trzyma perspektywy. Pozatym cień miniguna nawet ze światłem padającym z góry nie będzie się w taki sposób rozkładał na drzwiach. Cień zrób pod skosem w dół w lewą stronę (/), opadającym lekko na tłoczenie przedniego błotnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzyma sie troche tzw. kupy - kiepsko u ciebie z perspektywa, przykladow moznaby mnozyc niemal w nieskonczonosc - co zreszta zrobili poprzednicy. Slabo skonstruowanej pracy nie uratuje niestety calkiem calkiem kolorowanie i fajne uchwycenie faktur samochodu.

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie chcialem absolutnie cie zniechecic. Weedlog ma racje - nie przeginaj, nie jestesmy w przedszkolu - nie ma sie co obrazac, zabierac zabawek i zmykac do innej piaskownicy. Praca nie jest zla - potrzeba jej troche uwagi a nie opuszczenia.

 

Mam nadzieje ze mimo wszystko nie zrezygnujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, bardzo fajna praca. Czytalem wczesniejsze posty,faktycznie wprawne oko wynajdzie jakies bledy, ale pierwsze wrazenie jest pozytywne. Niektore efekty odbic karoserii czy ubioru postaci sa bardzo fajne. Czesciowo grafika wydaje mi sie w stylu swietnych wczesniejszych gier 2d Lucas Arts. :)

Zwroc uwage np. na cien karabinu na drzwiach... czy nie uwazasz ze powinien byc bardziej rozmyty na brzegach? Cienie auta i postaci sugeruja, ze zrodlo swiatla daje miekkie cienie.

I nie poddawaj sie, w koncu uczymy sie na bledach. W przyszlosci nad niektorymi elementami musisz popracowac. ale tez wiele masz juz swietnie opanowanych. :)

powodzenia i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności