Skocz do zawartości

Moment krytyczny : End of hope


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nareszcie udalo mi sie skonczyc te prace z czego bardzo sie ciesze. Wiem ze nie jest ona tak dopracowan jak bym tego chcial ale moze Komus sie spokoba a to bedzie juz dla mnie wielki sukces. Staralem sie w niej uchwycic moment krytyczny jakim jest utrata kogos bliskiego...

Chcial bym rowniez podziekowac wszystkim ktorzy wspierali mnie radami i opiniami na temat mojej pracy. Dzieki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No no, taki plagiat modelowy to nie ładnie, nie ładnie... W fast modelingu miałem identyczny projekt...:/ Popełniłeś nawet te same błędy w modelingu:P

 

Mięsinie na klacie inaczej układają się podczas takiego wydechu rozpaczy. nie są napięte, Żebra odstają a brzuch jest gładki i wklęsły bardziej. Tylko ręce mogą być napięte, ale klata prawie wogule. Ręce mu zrób do góry nie do dołu. W twarzy przesadziłeś z tą obwódką w okół ust. Żuchwa wygląda jakby brał zadużo sterydów, tak samo brzucho w przeciwieństwie do chudych ramion.

 

Wygląda koleś ogólnie jak mistrz ćwiczeń areobowych, zero tłuszczu, i wyrzeźbione mięśnie. Może bardziej realistycznie zrób. Troche bardziej gładkie to wszystko (smooth)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, taki plagiat modelowy to nie ładnie, nie ładnie... W fast modelingu miałem identyczny projekt...:/ Popełniłeś nawet te same błędy w modelingu:P

 

Mięsinie na klacie inaczej układają się podczas takiego wydechu rozpaczy. nie są napięte, Żebra odstają a brzuch jest gładki i wklęsły bardziej. Tylko ręce mogą być napięte, ale klata prawie wogule. Ręce mu zrób do góry nie do dołu. W twarzy przesadziłeś z tą obwódką w okół ust. Żuchwa wygląda jakby brał zadużo sterydów, tak samo brzucho w przeciwieństwie do chudych ramion.

 

Wygląda koleś ogólnie jak mistrz ćwiczeń areobowych, zero tłuszczu, i wyrzeźbione mięśnie. Może bardziej realistycznie zrób. Troche bardziej gładkie to wszystko (smooth)

 

Musisz mi podac linka bo nie wiem jak sie do tego odniesc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec to jest tak, zastanawiajac sie nad momentem krytycznym, stwierdzilem ze musi sie on wiazac z najwazniejsza "rzecza" jaka posiadamy. Odpowiedni moment w brutalnym ale i osobistym tego slowa znaczeniu wiaze sie z jej utrata. I o ile Kazdy z nas ma swoje doswaidczenia to wydaje mi sie ze nie Mozesz poddawac pod wapliwosc miejsce skad bierze sie moja inspiracja i wizja. Bo moge Cie zapwenic ze napewno nie pochodzi ona z Twoich prac, co wiecej mysle ze jak i ja dobrze Wiesz ze takie podejscie ma bardzo krutkie nogi i nigdzie jeszcze nikogo nie zaprowadzilo.

Naprawde bardzo doceniam Twoje uwagi odnosnie strony technicznej ktore sa jak najbardziej sluszne (Postaram sie je jak najszybciej poprawic). Mam rowniez nadzieje ze bedzie ich wiecej co zaowocuje jakims znosnym efektem koncowym. Pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemil jesli chodzi o reke to masz racije i postaram sie to poprawic, co do texotrek i ogolnego wogladu to bede dazyl do czegos takiego(zalacznik) narazie jestem na etapie modelowania i mapowania wiec nie wyglada to zbyt realistycznie ale mam nadzieje ze uda mi sie osiagnoc ten efekt a i moze troszke bedzie to w klimacie fantasy.... sie zobaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to jej prawa ręka powinna bardziej zwisać, bo teraz sterczy w powietrzu. chyba że trup już sztywny, no ale przesadzać nie trzeba.

czy ona nie ma zbyt dużych nóg w porównaniu do głowy?

na ostatnim szczególnie podoba mi sie wyraz twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to prawda juz to poprawilem. z tymi rekoma to jest tak ze narazie mam wszystko przypisane do bipa wiec te pozy caly czas sie zmienia. ale jak znajde juz ostateczne ulorzenie postaci to na wszystko dam colapsa i bede recznie bawil sie szczegulikami. Ale dziekuje za uwagi i jesli cos wam sie rzuca w oczy to piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh zaczolem robic wlosy a wyszlo to... tyle przeklenstw co polecialo wczoraj w nocy to dawno moi przyjaciele nie slyszeli. Do tej pory moje doswiadczenia z shag hair byly spoko ale gdy wczoraj wywalil sie jakies 10 razy to myslalem ze wywale monitor przez okno :mad: . narazie zostawie te wloski. No dobra dosc nazekania zabieram sie za konczenie tej sceny. maly update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności