Skocz do zawartości

iw~ONA


MareG

Rekomendowane odpowiedzi

Ponizszy obrazek powstal z mysla o projekcie wizytowki dla Zakladu Fryzjerskiego mojej \"Drogiej\" Siostry. W efekcie zamieszczona pani nawet (jakims cudem) jest do mojej siostrzyczki podobna :) Zamieszczam go, abyscie cos na jego temat napisali - nie ukrywam, ze licze na fachowa \"zjebke\" panow moderatorow tego dzialu oraz reszty kolegow znajacych sie na rysunku. Tak naprawde, to jest to moj pierwszy rysunek od prawie 10-ciu lat, poprzednie powstawaly w czasach Amigi i Deluxe Painta IV. Generalnie rysowanie z reki nie jast moja mocna strona, no ale jakos tam sie staram.

Obrazek wykonalem tabletem XL w \"Szopie\", zaczynajac od szkicu, a potem go pokolorowalem.

Poprawiac juz tutaj nic nie zamierzam, bo wizytowki juz wydrukowane, ale chetnie przyjme wasze rady na przyszlosc.

no to tyle.

 

pozdr

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witaj,

nie jestem znawca w dziedzinie 2d ale swoje 3 grosze dorzuce :))).No wiec jak dla mnie twarz jest za bardzo blada i przez to slabo ja widac w tak jasnym tle, tak samo z ubraniem czemu tak malo widoczne?? co do wlosow , fryzurka moze byc, ale mogles bardziej fantazyjna fryzurke wymyslec :))) To tyle ode mnie

3maj sie

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

 

co do pracy to bardzo mi się podoba...twarz...szczególnie oczy...ogólnie jest coś w niej...faktem jest że może sweterek troche ucina urok całości...mogłeś zdecydować się na inny ubiór...koszulka...etc coś łatwiejszego dającego podobny efekt :)

 

pozdrawiam i więcej takich prac prosze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO tak... bez wątpienia chodzi o włosy! To widać na pierwszy rzut oka! W sumie to tylko one są widoczne :)) Ale taki miał być zamysł... spoko... rozumiem :)

Mogłeś trochę bardziej pojechać i :odrealnić tą fryzurę - byłoby pewno ciekawiej, ale to miał być portret więc z drugiej strony dobrze zrobiłeś... ale napisałem odpowiedź... niech mnie szlag :P

Gegeralnie szkoda, że nie wrzuciłeś tu skanu tej wizytówki, bo mam wrażenie, że dość trudno się komponuje ta buźka w całości, ale moge się mylić...

pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, tak troche nie wiem czy oceniac pod katem portretu, samodzielnaj pracy, czy obrazka pod wizytowke. Napewno kolory sa zdecydowanie za delikatne i za bardzo przeswituje biel, ten blekit w tle jest troche z kosmosu, nie pasuje do calej reszty, w ogole barwy mogly by byc zdesydowanie ostrzejsze i bardziej intensywne . Jesli ma to byc wizytka zakladu fryzjerskiego to wlosy moglbys troche uporzadkowac, teraz sa zbyt chaotyczne, cuz, zasady komercji wchodza tu z buciorami i powinienes sie do tego elementu mocno przylozyc. Wlosy sa tu najistotniejsze wiec powinny kontrastowac z caloscia, teraz tak jest, ale nie wiem czy podszedles do tego we wlasciwy sposob, sa poprostu jedynym ciemnym elementem. Dalej, swiatlocien, no w zasadzie go tu nie ma zupelnie, a by sie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Pisze to co mysle, a wiec:

wlosy do calosci za bardzo wyrazne.Jezeli to ma byc wizytowka zakladu fryzjerskiego to tak jak ktos juz to zauwazyl ta fryzurka moglaby byc taka ooo czyli zeby wygladala jakby ta kobietka dopiero co od fryzjera wyszla a nie jak by dopiero co wstala z wyrka.Albo to moje glupie wrazenie albo jedno oczko patrzy gdzie indziej niz drugie.Troche mi usta nie paszaZauwaz ze gorna warga idzie do gory a pozniej do dolu tworzac taki dolek a u Ciebie idzie tylko do gory.Podbrudek troche za bardzo chyba do przodu wysuniety, wyglada jak polksiezyc.I jeszcze jedno co zauwazylem:czy ona nie ma za szerokich barow??i nie ma rzes w jej lewym oku :)ale ogolnie naprawde wyglada jak Kasia Kowalska hehe i wloski wygladaja prawdziwie :)

-pozdrawiam Barył [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie obrazek ładny. Głownie w oczy rzucają się włosy, mocno pomalowane. Fakt, jak zauważyli przedmówcy mogły być bardziej fikuśne.

Ale jeżeli cała wizytówka jest w takich delikatnych odcieniach (czyli jeżeli nic ze sobą nie koliduje) to sądzę, że może być. Szczególnie podpis mi się podoba... jakiś taki finezyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za fachowe komentarze, to mnie zmobilizowalo zeby znowu cos namalowac, przydaloby sie troche podciagnac hehe...

wiec moze wkrotce cos nowego zamieszcze. Teraz taki okres jest, ze nie mam ochoty na zadne 3d, wole napisac tekst, isc porobic foty czy na rowerek, ale 3d napewno mam dosc.

 

Widze ze fryzura tej pani (a wlasciwie jej brak) wzbudzila duze poruszenie! Wiec wytlumacze, ze cos takiego na glowie jest teraz hitem, oczywiscie dla pan z krotkimi wlosami. Byc moze faktycznie zamieszczenie takiej oryginalnej fryzury na wizytowce moze budzic rozne uczucia w klientkach, no ale trudno - czasem trzeba odchodzic od oklepanych szablonow. Aaa zreszta, ja widze prawie na codzien inne uczesanie mojej siostrzyczki, juz nawet zadko to dostrzegam - to normale :)

 

Ojej ktos wspomnial o podobienstwie do pani K. Kowalskiej, no coz niech bedzie ono jedynie dzielem (nieszczesliwego) przypadku - poniewaz osobiscie NIE TRAWIĘ tej pani, ani jej wygladu i tego co spiewa....

 

pozdrowionka

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca chodzi o to czy ta fryzura jest balaganiarska, moze byc, problem ze jest dosc chaotycznie namalowana ( co osobiscie bardzo lubie ) ale wciaz zbyt chaotycznie zeby dzialac marketingowo. reszta tez jest zbyt soft, bez jakiejs dominant calosc nie zostanie zauwarzaona poprostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności