Skocz do zawartości

Minibitwa: Animacja 3d


Błazi

Najlepsze tematy:  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsze tematy:

    • Walka
      19
    • Olimpiada
      1
    • Taniec
      1
    • Short Story
      18
    • Tor Przeszkód
      5
    • Akrobatyka
      4
    • Zabawy z Piłką
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

W mini-bitwie obok widze ze wizualizacja idzie, wiec tez cos postanowilismy zrobic w malej ekipie, mini-bitwe - animki. Mozecie sie dopisywac, kibicowac, pomagac

 

BITWA RUSZYŁA!!!

 

Zasady:

1. Kazdy animuje 1 lub 2 wybrane modele, http://rapidshare.de/files/4222764/Modele.zip.html , dowolna technika (biped, IK itp)

2. Czas animki do 50 sek.

3. Nie bedzie brane pod uwage: render, otoczenie, tekstury tylko sama animka. Mozna oczywiscie dorobic ubranie postaciom

4. Tematy bitwy to: Walka, Short Story

5. Czas na wykonanie animki - nieograniczony

 

Uczestnicy: Błazi, Leleń(^^), Insect, rowr, mintrill, WuJeK, party, Nielot007

 

Zapisy trwają do 10 września

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hemmm troszke oklepane tematy najbardziej mi sie ostatni podoba mam nadzieje ze modele beda dobrze przystosowane pod animacje i nie bedzie ich trzeba zabardzo przerabiac :)

ale inicjatywa dobra godna poparcia :] jak bede mial czas to sie moze dolacze bo bede mial przynajmniej motywacje by troszke w animacji porobic :]

 

pozdro 666

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematy troche dziwne, bo jezeli pod walke, olimpiade i taniec "nieduzo" da sie podpiac, to short story jest jak niekonczaca sie opowiesc. ;)

Ale inicjatywa jak najbardziej prawidlowa. Szkoda tylko ze startujecie dopiero 1 wrzesnia. :(

 

pozdrawiam, bede tu zagladal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hemmm ja mam tylko prosbe by jak cos modele byly low poly i niech naprawde beda przystosowane do animacji bo pozniej na poprawianie modelu sie wiecej traci jak co warte :] hemmm a 2 minuty to naprawde dluuuuugooooooo myslalem ze bedzie max 40 s...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozemy pokazac bo ktos b wyczail i zaczal przedwczesnie :P.

Rowr- co do modeli to nie są takie łatwe do zanimowania. To znaczy. Jeden w miare dugi trudny. Ale w końcu pierwszy krok uanimacji to ustawianie szkieletu i linkowanie do siatki a to jest bardzo wazne i nie moze byc zbytnio latwe. Chodzi o to zeby nie modyfikowac modelu tylko szkielet. wtedy byłbym zadowolony. Tematy dziwne ale nie moglismy wymyslec lepszych:p. Ja chyba będę robił olimpiade, lub short story =].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hemmmm mozecie poprosic adka albo jakiegos usera co by wam udostepnil jakis model low poly bo skoro chodzi o animacje to nie warto sie meczyc ... zreszta chyba p. kiedys fajne modele robil chyba nawet do ostatniej bitwy o animacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regulamin zostal troche podrasowany, w takim wypadku udostepnie Wam modele http://dl3.rapidshare.de/files/4215759/48260118/Modele.zip

 

Bitwa rusza od teraz!

 

(ja i tak zaczne dopiero w wrzesniu)

 

modele2dn.jpg

 

Ps. modele mozna zooptymalizowac (czy jak to sie pisze:P), do 5kpoly, wyglad sie az tak nie zmienia, jesli chcecie to moge i takie udostepnic...

Ps2. tematy moga ulec zmianie, chyba zrobimy sonde...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a o takim co myslicie:

 

ufol0ze.jpg

 

2k poly, z meshsmothem 7k poly. Triszke zbugowany na nogach i tylku, ale mozna to naprawic...

 

EDIT: Tutaj bede wrzucal propozycje modeli...

 

2 propozycja

 

front.jpg

 

16k poly

 

 

Ten zolty po obejrzeniu modelu, nie ma mozgu:P trzeba bedzie mu cos dorobic, moze zrobimy to tak ze kazdy sobie tam cos wsadzi co chce;) tak wyglada

 

zoltak1aq.jpg

 

co do poly to on ma 7k poly z meshsmothem a 2k poly bez.

 

Pamietajcie ze maja byc 2 modele czyli narazie obydwa sie kwalifikuja^^

 

Nie musza byc 2 modele w animacji, beda 2 modele do wyboru:)

 

Propozycja 3

 

myszka

myszka0ze.jpg

 

cala myszka z meshsmothem 13k poly, bez mesh smotha 6k poly, bez oczu 2k poly! (te oczy maja za duzo)

 

4 propozycja

 

stworek8fy.jpg

 

6k poly bez meshsmotha (tak jak na zdj) z meshsmothem niewiem i w ogole to meshsmoth go pogarsz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sonda zakonczona wypadlo na short story i zabawy z piłką. modele tez juz wybrane, mysz i zoltak (glowa wymodelowana).

 

bitwa3qm.jpg

 

Tu mozecie je zassac (.obj i .3ds) http://rapidshare.de/files/4222764/Modele.zip.html

 

Jak pisalem wczesniej mozna animowac 2 naraz, mozna tez wybrac 1 i go animowac:)

 

Ps. mysz jest bez oczu bo za duzo poly cielo;) (zrobcie swoje)

Ps2. mozecie im jakies texturki zrobic jak macie ochote;) (ale i tak nie bedzie to brane pod uwage)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee u was ten zolty wyglada tak jak na obrazku u gory ?????? u mnie wyglada jak jeden wielki bug :D hemmm glowa w calosci nie jest przyczepiona do reszty ciala :D

 

oki po inporcie dajcie edit vertex zaznaczcie wszystkie i dajcie selected weld i bedzie oki doki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to rowr poradziles juz sobie tak? jak bedziecie mieli jakies problemy z otwarciem to pisac, bo ja w exportowaniu to zielony jestem:P

 

zrobilem bipeda i zlinkowalem go... i w takiej postaci poczeka do 1wrzesnia;)

 

update1ef.th.jpg

 

Ps. rowr to zapisac Cie?:>

Ps2. nie glosujcie juz na sonde, te tematy juz zostana, bo nie umiemy chwilowo jej zamknac:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro tak, to jestem za - zwłasza ten żółty

 

mintrill, Dareg, WuJeK Was tez zapisac?:> (zawsze razniej jak wiecej;))

 

RA mogles wczesniej napisac to by byl ten brzuch;)

asblaze a nie chcesz wziasc udzialu?:P choc to by inni byli bez szans chyba;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak leleń pokauje to ja też:

nigga1jg.th.jpg

nigga28ki.th.jpg

Zestaw jego mięsni specjalnie dla was:

miesnie5wu.th.jpg

miesnie21df.th.jpg

+ jego biped:

biped5lt.th.jpg

 

PS. Sorki za bugi ale mi sie nie chce poprawiać. Niedługo poprawie

PS2. Troche mnie wkurzało że jest taki żółty i chudy więc zmie niłem mu kolor i troche przypakowałem ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności