Skocz do zawartości

Problem z "extrude solid"


Błazi

Rekomendowane odpowiedzi

Więc mam uno problemo. Zaczynam dopiero z rhino i jest taki problem... Robie sobie mp3 z tutka evermotion i w pewnym momencie mam wyextrudowac solida... Przez cały czas wszystko działało dobrze az w pewnym momencie sie zjeb.ło i rhino extruduje mi tak jakbym robil to z paru niepołączonych splineów. Mówie od razu że cap mam ustawione na yes a jak pozniej poprawiam funkcją cap to mi mowi "Unable to cap that object"

mp30al.th.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

oj hindus pieprzysz bzdury :)

pytanie czemu nieche capowac

odp. bo extrudowana krzywa nie jest planarna jak to sprawdzic najlatwiej to przed extrudem zrobic z tej krzywej/ych "surface from planar curve" jesli napisze ze nie jest planarna to no niestety nie capnie no ale ze jak sie che to sie da wiec exruduje sie wiecej niz potrzeba tworzy sie prosta p:2 degree:1 w twoim wypadku to mozna w widoku front extruduje sie ta krzywa potem docina sie ja ten hym cos tam i na odwrot i masz capa niec wiecej wystarczy pomyslec a nie odrazu reinstalowac rhino bo raczej nei slyszalem o przypadku by cos tu odmowilo posluszenstwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]p:2 degree:1[...]
Co to znaczy? :P
[..] potem docina sie ja ten hym cos tam i na odwrot[...]

Można troche jaśniej? :P. Jakby co 2 dni temu zacząłem zabawe z rhino więc do mnie pod tym względem trzeba jak do przedszkolaka :D ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności