Skocz do zawartości

Gotham

Rekomendowane odpowiedzi

Hi,

 

 

Hmmmm... Nie mogę powiedzieć abym był szczególnie dumny... Ale mam mocne wyjaśnienia... Na szybko zilustrowałem co mi przyszło do głowy, oraz jest to moja pierwsza praca od paru miesięcy... Trzeba się rozgrzać...

 

Każdy komentarz będzie dla mnie cenny więc z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hey :) fajny klimacik - podoba mi sie szczegolnie to co sie dzieje na gornej trzeciej czesci obrazka :) nawet powiem, ze bardziej mi lezy jako abstrakcyjna bryla - lepiej odbieram obrazek nie dostrzegajac w nim twarzy. Wyostrzyc faktycznie mozna by jakis fragmencik, aleco do koloru, to ja uwazam, ze nie koniecznie :) Nie kazdy musi sie dobrze czuc w malarstwie - taki tonalny rysunek bez koloru radzi sobie doskonale i rowniez daje ogromne pole do popisu :-) Mocny start po paru miesiacach :) tylko teraz nie odpuszczaj - nie hibernuj sie rysunkowo na nastene pare miechow) hehe rysuj nastepne !

pzdr

szymon

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

fajny klimat! Dla mnie co prawda jakoś bardziej pod Bagińskiego (bo ta twarz) niż pod Gigera (bo za słaby kontrast i za mało metalu ) :P

Szkoda, że w tle się tak mało dzieje, wyszło jakieś takie mdłe.

Nie marudzę więcej, bo rysunek i tak mi się podoba :)

 

Ale.... zawsze rysujesz takie mroczne postaci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do techniki to się nie wypowiadam, bo już to zostało uczynione... dla mnie bez zarzutu :)

Klimacior natomiast jest the best! Ten stworek to jak jakieś fatum i osamotnienie w jednym! Taki zwiastun smutku i ciemności... Uderzyłeś mocno i co najważniejsze.. trafiłeś w 10! Tak trzymaj Gotham... full respect 4U! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o kolor to nie mialem na mysli aby koniecznie doje... ekhm polozyc kur... ekhm intensywny czerwony:) a jedynie rozszerzyc palete odcieni, z tej zieleni i sepii, mozna by powprowadzac troche innych tonow, wydaje mi sie ze wtedy ciekawiej by bylo.

 

Maliko nie wiem czy jest ses sie spierac, ale Tomek ma jednak zupelnie inny styl malowania... a twarze...:) sa wszedzie i giger i Tomek jakies namalowali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo subtelny...... i to pięknie!

 

osobiście brakuje mi jakiegoś mocnego akcentu np. ciemnej plamy albo kontrastu ale to jest zbyt osobiste aby się czepiać.....

 

powodzenia Mistrzu przy następnej pracy, którą masz w trakcie:) czekamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX wszystkim za komentarze!

 

Sprawa koloru- Hmmm, tutaj bym widział jedynie wzmocnienie barw + mocne światło z jakiś przeciwnych tonacji... A to by wymagało mrowia pracy nad rozkładem no bo spieprzyć pracę dając na siłę kolor to można w pięć minut (chyba że ma się twoje wyczucie Bigi) a mi się po prostu nie chciało.

 

Kaszub- No hibernacji nie było takiej 100% porobiłem parę konceptów i tekstury sobie malowałem. Teraz machnę coś czysto 2D.

 

Malika- Hmmmm, no prawie zawsze. Ale teraz będzie troszkę odskoczni.

 

Pazzi- No właśnie tak kombinuję... Zaraz się chyba wezmę. A efekt niedługo pokażę...

 

Frankot- Mój avatar to rendering.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności