Skocz do zawartości

Wylaczajacy sie max 4,2


Jedrush

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomoc .

Gdy klikne prawym klawiszem w ktore kolwiek okienko widokowe , zeby wyswietlic liste opcji , wyskakuje blad , i tylko sie mnie pyta czy chce zachowac prace ..

zanim zmienilem kompa wszystko bylo dobrze

czy to moze byc przez sprzet?

(mam p4 1,7 i geforce 3 ti200 + 256 ramu)

pomozcie , ciezko mi sie bedzie oduczyc , bo to nawyk ... prawy klawisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

witam!!!

 

Nie wiem czy zmieniales tez hdd jezeli nie to go przeinstaluj bo stare klucze moga siedziec w rejestrze chociaz watpie zeby to bylo od tego. Ciezko powiedziec nie powinno byc nic zlego z twoim sprzetem chyba ze jakis blad podczas produkcji procka wiesz niekiedy sie zdaza ze procek ma bledy i to moga byc jego konsekwencje .

 

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam windowsa xp ;>

Ale juz sobie poradzilem , przeinstalowalem maxa , i niewstawialem brazila ... i jest dobrze ... mam andzieje ze tak zostanie tylko teraz musze dojsc co zrobic zeby nie chszanilo sie jak brazila wstawie .. bo to najwyrazniej jest zrodlem problemow (doszedlem do takiego wniosku , jak zauwazylem ze jak reinstalne maxa i nagram brazila ,to dalej sie wylacza a jak reinstalne i brazila wywale to jest dobrze )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa ale mozliwa przeciez brazilki ktore mamy to w koncu wersje testowe ktore maja prawo cos partolic a tym bardziej jak jest to np jakas zle scrackowana wersja czy cos albo z obcietymi opcjami mi sie dzieje cos takiego

 

pozyjemy zobaczymy moze sie cos zmieni w najblizszym czasie w koncu 1.0 zbliza sie wielkimi krokami. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności